سیاسی

فرمانده جدید نیروی انتظامی قاین معرفی شد+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، روز گذشته باحضور سردار شجاع فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی مراسم تکریم از خدمات ۳۰ ساله سرهنگ اسماعیل واعظی فرمانده اسبق نیروی انتظامی قاینات و همچنین معارفه سرهنگ محمود زال بیکی بعنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان در سالن ارشاد قاین برگزار شد.
سردار شجاع فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی در آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاینات گفت: با توچه به صحبت های مقام معظم رهبری ، ایران اسلامی در میان کشورهای منطقه جز امن ترین کشورهاست و این مرهون فداکاری و همکاری مردم و دولت است.
وی گفت: جنگ ۸ ساله ، جنگ سخت بود و با ۴۰ کشور دنیا در جنگ بودیم و به برکت خون شهدا حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی را ازدست ندادیم.
سردار شجاع بیان کرد: دشمن بدنبال این است که خدشه و خللی به امنیت کشور وارد کند و با استفاده از جنگ نرم ، اعتقادات و ارزش ها ی ایرانیان را هدف قرار داده است.
وی ادامه داد: دشمن متوسل به لحظه هایی است که با عملیات روانی و فشار اقتصادی ، در نظم و امنیت اختلال ایجاد کند که می بایست آمادگی لازم را در بین خودمان داشته باشیم و متناسب با آن کمک یار دولت و نظام باشیم.
سرهنگ واعظی فرمانده اسبق نیروی انتظامی طی سخنانی گفت: در شهرستان قاینات تامین امنیت اولویت اول ما بود که با لطف خداوند و همکاری همه جانبه سایر دستگاهها شاهد امنیت در شهرستان بوده و هستیم.
وی با ارائه گزارشی از مدت تصدی خود در شهرستان قاینات گفت: از سال ۹۵ تاکنون حدود۵ تن انواع مواد مخدر در شهرکشف و همچنین در بحث کالاهای قاچاق نیز به ارزش ۱۳ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال کشفیات داشته ایم.
کریمی فرماندار شهرستان قاینات هم دراین مراسم ضمن تقدیر و تشکر از خدمات، همراهی و تعامل جناب سرهنگ واعظی با اعضای شورای تأمین و دیگر دستگاه های اجرایی در مدت تصدی فرماندهی انتظامی شهرستان قاینات گفت: امنیت؛ یک تولید اجتماعی و عمومی است. یعنی همه مردم و دستگاه های دولتی مسئول در تولید، استقرار و پایداری امنیت هستند.
فرماندار در ادامه ضمن تبریک فرارسیدن هفته بزرگداشت نیروی انتظامی به همه سبز پوشان نیروی انتظامی و حافظان امنیت، آسایش و مجاهدان فی السبیل الله، بیان داشت: اگر امروز ما امنیت و شرف داریم بخش مهمی به واسطه مجاهدت شبانه روزی مجموعه نیروی انتظامی است.
وی تصریح کرد: یکی از ارزشمند ترین و مهمترین موهبت هایی که خداوند متعال به ما هدیه کرده است؛ آزادی، استقلال و امنیت است که بخش اعظمی آن به یمن جانفشانی های شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی می باشد.
فرماندار در پایان، با اشاره به اینکه نیروی انتظامی ما امروز مظهر رأفت و مهربانی در سطح جامعه است، گفت: خوشبختانه امروزه نیروی انتظامی توانسته است مأموریت های ذاتی خودش را بخوبی انجام بدهد و مهمتر از همه اینکه دارد یک باور جمعی در جامعه شکل می گیرد که نیروی انتظامی پناه دهنده و مأمن امنی برای افراد بی پناه می باشد.
دراین مراسم حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین نیز طی سخنانی با اشاره به اهمیت امنیت در جامعه از زحمات سرهنگ واعظی فرمانده سابق نیروی انتظامی قاین که در طول مدت خدمت در شهرستان همکاری مضاعفی با همه دستگاههای اجرایی داشته اند تقدیر کرد.
در پایان مراسم از خدمات ۳۰ ساله سرهنگ اسماعیل واعظی فرمانده اسبق نیروی انتظامی قاینات تقدیر و سرهنگ محمود زال بیکی بعنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان معرفی شد.
پس از تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی قاین ، سردار شجاع به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با حضوردر منزل شهید زارع پور از شهدای نیروی انتظامی شهرستان با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا