سیاسی

فاز اول پروژه امدادی_ورزشی هلال احمر درقاین به بهره برداری می رسد

به گزارش نسیم قائن ، پروژه امدادی – ورزشی هلال احمر از جمله طرح‌هایی بوده که عملیات اجرایی آن طی سال ۹۶ در قاین آغاز شد.
این پروژه دارای دو فاز امدادی و ورزشی بوده که تکمیل و اتمام کامل آن نیازمند بیش از دو میلیارد تومان اعتبار است.
اهمیت اجرای طرح باعث شد تا استاندار خراسان جنوبی چندی پیش در سفرهای استانی خویش به قاین بهره برداری از این پروژه تا دهه فجر را به عنوان یکی از مصوبات سفر تصویب کند. از این رو با تلاش‌ها و پیگیری‌ها انجام شده در راستای جذب اعتبارات مورد نیاز، فاز یک این پروژه تا دهه فجر سال جاری به بهره برداری می‌رسد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از این پروژه بیان کرد: پروژه امدادی – ورزشی هلال احمر از جمله طرح‌های مهم در دست اجرا بوده که بنا بر نیاز، در شهرستان قاین اجرایی می‌شود.
محمدرحیم شهریاری با بیان اینکه تاکنون برای اجرای این پروژه بیش از ۱۸ میلیارد ریال هزینه شده است، افزود: امید است فاز اول طرح در دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: برای تکمیل پروژه نیازمند بیش از دو میلیارد تومان اعتبار هستیم که این امر مساعدت استانداری و جمعیت هلال احمر مرکز را می‌طلبد.
گفتنی است در این سفر، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان قاین طی بازدیدی از پروژه امدادی – ورزشی هلال احمر قاین، به بررسی مشکلات اجرا پرداختند.
همچنین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به همراه اعضای شورای اجرایی هلال احمر قاین با نجاتگران پایگاه امداد و نجات بین جاده‌ای سه راهی حوض رباط (شهیدان غلامعلی زاده) دیدار کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا