سیاسی

غافلگیرشدن شهرداری تهران در پی بارش برف

به گزارش نسیم قائن ، مجید فراهانی در جریان چهل‌ویکمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به بارش برف در شهر تهران اظهار کرد: متأسفانه مدیریت شهری در پی بارش برف در شهر تهران غافلگیر شد و این در حالی است که در بسیاری از مناطق شهر تهران شهروندان با مشکلات جدی روبه‌رو هستند.
وی تصریح کرد: بسیاری از درختان در معابر شکسته و به‌روی خودروها افتاده و این در حالی است که در بسیاری از خیابان‌های سطح شهر تهران شاهد حضور کمرنگ مدیران و عوامل شهرداری تهران هستیم.
عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: در حالی شاهد عدم خدمت‌رسانی از سوی عوامل شهرداری تهران در پی بارش برف در تهران هستیم که در سال‌های گذشته اعتبارات ویژه‌ای جهت برف‌روبی اختصاص یافته است به‌طوری که در سال ۹۵، ۳۳ میلیارد تومان و در سال ۹۶، ۳۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای این بخش پیش‌بینی شده است.
فراهانی گفت: علی‌رغم تمام این اعتبارات اما شاهد مشکلات عدیده شهروندان در پی بارش برف در شهر هستیم.
وی با تأکید بر این نکته که شهرداری تهران در پی بارش برف غافلگیر شده است، گفت: متأسفانه در مرکز شهر شاهد مشکلاتی در خصوص کمبود اتوبوس و تاکسی هستیم.
عضو شورای شهر تهران گفت: من ابتدا این تذکر را به خودم و در نهایت از شهرداری تهران نیز درخواست می‌کنم به این موارد توجه داشته باشد.
انتهای پیام/*

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا