سیاسی

عید قربان،عید اخلاص وبندگی/هدف دشمن براندازی انقلاب اسلامی

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام موحد امام جمعه موقت قاین در خطبه های نماز عید قربان با تبریک فرارسیدن اعیاد سعید قربان وغدیر وبا دعوت مردم به تقوای الهی گفت: هیچ چیزی به اندازه تقوا برای مردم گره گشا نیست.
وی عید قربان را عید بزرگ اخلاص وبندگی دانست وگفت: این عید از اعیاد بزرگ مسلمین است وامیدواریم که خداوند عیدی مارا در این روز آمرزش گناهان وعاقبت به خیری قراردهدواین عید مقدمه ظهور حضرت مهدی(عج)باشد.
خطیب موقت جمعه قاین درادامه با اشاره به مناسبتهای هفته جاری گفت: ۱۰شهریور ماه روز بانکداری اسلامی نام گذاری شده است وربا در اسلام گناه بزرگ نابخشودنی است وبانکداری اسلامی براین است که ربا را مُلقی کند .
وی به روز پدافند هوایی اشاره کرد وگفت: نقش پدافند نیروی هوایی در امنیت آسمان ایران بسیار مهم است ونقش محوری را در امنیت آسمان ایران دارند.
امام جمعه موقت قاین در ادامه به سالروز شهادت حجاج ایرانی در حادثه منا در سال ۱۳۹۴اشاره کرد ویاد وخاطره این شهدای عزیر را گرامی داشت.
حجت الاسلام موحد با اشاره به دشمنی های آمریکای غاصب بر علیه ایران گفت: هدف اصلی آمریکا این است که مارا از انقلاب اسلامی دور کند وآنهایی که هنوز دل در گرو رابطه با آمریکا دارند بدانند که این آمریکا حتی برای رضاشاه که دست پرورده خودشان بود احترامی قائل نشدند ودر تاریخ شواهد زیادی دراین زمینه داریم.
امام جمعه موقت قاین اظهارداشت:آمریکایی که برای خودوطرفدارانش احترام قائل نیست برای دیگران هم احترام قائل نمی شود واین باید مورد توجه آنهایی که دل در گرو ارتباط با آمریکا دارند باشد.
وی افزود: درحال حاضر آمریکایی که خود سلاح هسته ای دارد واسرائیل هم که کلاهک های هسته ای دارند ایران رابه دلیل داشتن سلاح هسته ای تحریم می کند درحالی که در قرآن آمده است کشتن انسان های بی گناه ،گناهی نابخشودنی است وقطعا ایران هیچ گاه برای کشتن انسان های بی گناه از سلاح هسته ای استفاده نکرده ونخواهد کرد اما این دشمنان هرروز به دنبال بهانه های جدیدی برای تحریم بیشتر ایران هستند وبعد از برجام تعهدات خودرازیرپا گذاشت وباز بهانه موشک های دوربرد ایران رادارد.
حجت الاسلام موحد ادامه داد:همان طور که بیان شد هدف اصلی آمریکا براندازی انقلاب ماست .درحالی که رهبر انقلاب فرمودند من یک انقلابیم وماهرکداممان نیز یک انقلابی هستیم واجازه نخواهیم داد این دشمنانی که قصدشان این است که ایران از کمک به ملت مظلوم فلسطین وشیعیان لبنان ومستضعفین جهان دست بردارد برایمان تعیین تکلیف کنند وقطعا این آرزوی دشمنان به گور خواهد رفت.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا