سیاسی

عیدهای اسلامی ومذهبی نمایش اتحاد مسلمانان است

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام اصفهانی درخطبه های این هفته نمازجمعه قاین ضمن دعوت مردم به تقوای الهی گفت: روز عرفه روز دعا ونیایش پروردگار است وعرفه یکی از روزهای کم نظیر درایام سال می باشد وقرائت دعای عرفه که دعایی از زبان امام حسین(ع)است دراین روز وارد شده است.
امام جمعه قاین از دیگر ادعیه وارده دراین روز را قرائت زیارت سید الشهدا عنوان کرد وافزود: روز عرفه روز بسیار بزرگی است و یکی از روزهای پرفیض و برکت خداوند می‌باشدوامیدواریم مردم هم با حضور دراین مراسم معنوی از دعای خیر برای همه نیازمندان ومستمندان فراموش نکنند.
حجت الاسلام اصفهانی عیدهای اسلامی ومذهبی را محل اجتماعی برای مسلمین دانست وافزود درروزهاواعیادی که نماز عید نیز برگزار می شود اجتماع عظیمی از مردم شکل می گیرد که نشان دهنده نمایش اتحاد مسلمانان است.
خطیب جمعه قاین در خطبه دوم نماز جمعه با اشاره به سخنان رئیس جمهوردر نیویورک گفت: رئیس جمهور اسلامی ایران انچه به حق بود را درمجامع بین المللی بیان داشت که بسیاری از کشورها برعلیه ایران بعد ازاین سخنرانی سخن گفتند.
حجت الاسلام اصفهانی روز۱۳مهر روز نیروی انتظامی وآغاز هفته نیروی انتظامی را به سبز پوشان اتنظامی تبریک گفت وافزود: امنیت کشور ما به واسطه نیروهای انتظامی وامنیتی کشوراست ومردم هم نیروی انتظامی را حافظ جان خود می دانند.
وی افزود: نیروهای انتظامی هم در صورتی می توانند نظم وامنیت را به وجود اورند که مردم پشتیبان آنها باشند وبرمردم هم لازم است که از نیروهای انتظامی پشتیبانی کنند.
حجت الاسلام اصفهانی از مردم وبخصوص شهروندان قاینی خواست در اجرای قوانین راهنمایی ورانندگی با ماموران همکاری بیشتری داشته باشند.
وی به اقدامات اخیر آمریکا به بهانه حمله با تروریست واز بین بردن داعش که سرکرده خود انهاست درسوریه وکشتار بیگناه مردم نیز اشاره نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا