سیاسی

علی مظفرنیا بر سکوی ریاست هیات وزنه‌برداری خراسان‌جنوبی تکیه می‌زند

به گزارش نسیم قائن ، مجمع انتخاب رئیس هیات وزنه‌برداری خراسان‌جنوبی به ریاست رئیس فدراسیون ظهر امروز در بیرجند برگزار شد.
همه ۱۵ نفر اعضای مجمع انتخاب رئیس هیات وزنه‌برداری استان که شامل نمایندگان ورزشکاران، مربیان، داوران، روسای هیات شهرستان‌ها، نماینده آموزش و پرورش، مدیرکل ورزش و جوانان و معاون ورزشی هستند در معرض گزینش برای سکاندار هیات از میان ۶ کاندیداری ریاست قرار گرفتند.

محمود بستانی، سعید خالدی، سیدمحمد رضوی‌نژاد، علی مظفرنیا، حامی مهرجوفرد و سیدمحسن نصیرایی از جمله کاندیداهای انتخاب رئیس هیات بدنسازی استان بودند که هریک جداگانه به تبین برنامه‌های راهبردی و سیاست‌های اجرایی خود پرداختند.
با دستور رئیس فدراسیون وزنه‌برداری رای‌گیری آغاز شد و از مجموع ۱۵ رای ماخوذه علی مظفرنیا با کسب ۱۴ رای برای ۴ سال مجوز سکانداری هیات وزنه‌برداری خراسان‌جنوبی را اخذ کرد.
اعضای مجمع انتخاب رئیس هیات بدنسازی نیز به دکتر مقرسی، مهندس شاکری و مهندس مقری که از طرف رئیس هیات بعنوان هیات رئیسه معرفی شدند نیز رای اعتماد داد.
رئیس فدراسیون وزنه‌برداری از ظرفیت و پتانسیل بالقوه استان به نیکویی یاد کرد و افزود: خراسان‌جنوبی در این ورزش به لحاظ توانمندی نیروی انسانی رده‌های سنی نوجوان و جوانان از استعدادهای درخشانی برخوردار است که توانسته مدال‌های رنگانگی را در مسابقات ملی به ارمغان آورد.
علی مرادی تصریح کرد: فدراسیون وزنه‌برداری تعامل بسیاری خوبی با وزارت‌ورزش دارد و طرح‌های استعدادیابی مشترکی را تا کنون اجرا کرده است.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی نیز در این مجمع اظهار امیدواری کرد با انتخاب رئیس هیات وزنه‌برداری استان بسیاری از ضعف‌های مدیریتی قبلی هیات برطرف و با بهره‌گیری از تجربه پیشکسوتان و شوق جوانان نسبت به پویایی و برنامه‌ریزی مدون هیات اقدام شود.
افضل‌پور یادآور شد: مبلغ ۱۱۰میلیون ریال اعتبار از طرف اداره‌کل ورزش و جوانان به هیات وزنه‌برداری استان و شهرستا‌ن‌ها پیش‌بینی شده است که بزودی اختصاص می‌یابد.
فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا