سیاسی

علی رغم امکانات محدود درقاین مسابقات رنکینگ کشوری به نحومطلوب برگزار شد

به گزارش نسیم قائن ، فریبا مددی نائب رئیس بدمینتون کشورکه برای اولین دوره رنکینگ بدمینتون دختران ایران به قاین سفر کرده است درگفتگو بانسیم قاین گفت: در طول چندروزی که درشهرستان قاین حضور داشتم نهایت تلاش مسئولین اداره ورزش وجوانان شهرستان را برای هرچه بهتر برگزار کردن مسابقات دیدم وبا توجه به امکانات محدود دراین شهرستان خوشبختانه مسابقات به نحو مطلوب برگزار شد وهیچ مشکلی نداشتیم.
وی افزود: همزمان بابرگزاری این مسابقات یک دوره کلاس داوری درجه۳برای تعدادی از ورزشکاران رشته بدمینتون که از شهرهای مختلف استان ثبت نام کرده بودند تشکیل شدوهمچنین یک دوره کلاس ارتقای داوری۲Bبه ۲Aکه ازچند استان حضور داشتند ودر مسابقات هم قضاوت کردندبرگزار گردید.
نائب رئیس بدمینتون گفت:استان خراسان جنوبی وبخصوص قاین از پتانسیل خوبی برخورداراست وبرگزاری اینگونه مسابقات باعث بالابردن انگیزه دربین ورزشکاران وخانواده ها می شودچون دراین مسابقات ورزشکاران ملی حضور دارند واین خود باعث بالابردن سطح کیفی مسابقات می شود ووقتی ورزشکاران وخانواده ها این مسابقات را می بینند قطعا باعث ایجاد انگیزه در خانواده ها وجلب توجه انان به سوی این ورزش می شود.
وی اظهارداشت این مسابقات در۳مرحله برگزار می شود که مرحله اول درقاین ،مرحله دوم ابان ماه در سمنان ومرحله سوم در دی ماه درشیراز برگزار خواهد شد.
خانم مددی از مسئولین استان وشهرستان خواست تا امراستعداد یابی دراین استان وشهرستان قاین که پتانسیل خوبی دارد فعال شود وبا توجه به برنامه استعداد یابی که چندین سال است درفدراسیون برنامه ریزی شده است ودرسایر استانهای کشور انجام شده این شهرستان هم بتواند تست هایی را که فدراسیون اعلام کرده است را دربین نونهالان این رشته پیاده کند ونتایج را برای بررسی وارزیابی به فدراسیون ارسال نمایند تانفرات برتر به اردوهای استعداد یابی اعزام شوند.
وی درخصوص عوامل اجرایی این مسابقات گفت: برگزار کنندگان این مسابقات یک گروه بسیاردلسوزبودند که هیچ گونه پراکندگی دربین شان ندیدم وواقعا لذت بردم ومسئول ورزش بانوان درکنار سایر همکارانش با دلسوزی این مسابقات را اجرا نمودندکه جای تشکر از رئیس اداره ورزش شهرستان ومسئول ورزش بانوان شهرستان دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا