اسلایدر بزرگعلمی

علم و دانش ومعنویت ،مسیری برای رسیدن به قله های ترقی و پیشرفت

به گزارش نسیم قاین 
پیش رویداد ایده شو انتخابی جشنواره استانی ویژه دانش آموزان،دانشجویان ،مخترعین و افراد صاحب نظر با حضور ۱۵ تیم به مدت ۲ روز در سالن شهید ریوندی سپاه ناحیه قاینات
برگزار شد.

سرهنگ رمضانعلی فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات در حاشیه این رویداد اظهارکرد:ایده شو رویدادی است که به افراد فرصت می دهد تا با بیان ایده خود در بازه زمانی ۳ دقیقه بتوانند ایده خود را از لحاظ عامه پسند بودن برای حضار وقانع کننده بودن برای داوران فنی وفعالان اقتصادی جهت راه اندازی یک کسب وکار بسنجد ودرکنار دوستان خود با ایده های نو دیگران آشنا و شبکه ای از دوستان و متخصصان برای ارتباطات آتی خود ایجاد کنند.
وی افزود:درواقع هدف رویداد ایده شو ،پرورش قدرت خلاقیت وایده پردازی،توسعه کسب و کار مبتنی بر فناوری،حمایت از ایده های فناورانه و نوآورانه وتبدیل این ایده ها به محصولات مورد نیاز بازار با توان رقابت با محصولات خارجی می باشد.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات ،توانمند سازی جوانان جهت اشتغال وکار آفرینی در حوزه استارتاپ ودانش بنیان را از مهم ترین اهداف این رویداد دانست و گفت: این رویداد به مدت ۲ روز با سلسله کارگاههای توانمند سازی افراد برگزار شد و در کارگاههای برگزار شده در روز اول خلاقیت و نوآوری و ایده پردازی و مالکیت فکری و تجاری سازی ایده ودر هم چنین کارگاههای بوم کسب وکار و ارائه آسانسوری توسط اساتید ارائه شد و در روز دوم نیز هر تیم ایده های خود را به مدت ۳ دقیقه برای حضار و داوران ارائه دادند.

سرهنگ‌رمضانعلی فرحبخش در ادامه سخنان خود گفت:علم و دانش است که مارا می‌تواند به قله های بالا برساند ودراین مسیر تلاش و کوشش شما جوانان و نخبگان مورد تاکید مقام‌معطم رهبری است.

وی افزود:در گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری بر کسب علم و دانش به خصوص توسط جوانان جوانان تاکید دارند و باید این موضوع با جدیت بیشتری مورد توجه قرار گیرد.
فرمانده سپاه قاین ادامه داد:امروز دارای رتبه ۱۶ علمی در دنیا هستیم اما بازهم رهبری می گویند هنوز به قله مد نظر نرسیده ایم و وظیفه شما جوانان در کسب علم و دانش سنگین تر می شود و باید برای رسیدن به قله تلاش بیشتری داشته باشید.

فرحبخش با اشاره به کسب رتبه های برتر علمی و فناوری گفت::اگر امروز رتبه سوم دنیا در تولید پهپاد را داریم ،امروز اگر دارای موشک های بالستیک با برد ۲هزار هستیم همه به همت شما جوانان و نخبگان است.

وی افزود:دشمنان تمام توان خودرا به کار گرفتند که انقلاب را از پای در بیاورند اما به دلیل علم و دانش و معنویت شما جوانان نتوانسته است به اهداف خود برسند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا