سیاسی

عطرزعفران قاین در کربلای معلی می پیچد

جعفرحقانی مسئول ستاد اقامه نمازشهرستان قاین در گفتگو با خبرنگار اجتماعی نسیم قائن از اعزام۲۳نفرازعاشقان اباعبدالله الحسین(ع)به کربلای معلی برای پذیرایی از زائرین در ایام اربعین خبر داد.
مسئول کاروان عاشقان ولایت و یاوران نماز اعزامی به کربلای معلی گفت: این کاروان در نزدیکی کربلای معلی درموکب الرضا به مدت ۴روز از زائرین اباعبدالله الحسین(ع)با چای زعفرانی،چای آویشن،شله زرد،بلغور پذیرایی خواهند کرد.
حقانی بابیان اینکه به کمک خیرین شهرستان بیش از۲تن شکر،۲کیلو زعفران،۵۰۰کیلوبرنج،۶۰۰کیلوبلغور،۴۰۰کیلو کلوچه،۲۰۰کیلو قند،۱۰۰کیلوچای،۱۰۰کیلوآویشن،۲۰۰کیلوپیاز وسیب زمینی،۲۰۰کیلو عدس خریداری شده است گفت: کاروان عاشقان ولایت قاین روز پنج شنبه ۲۸آبان ماه از قاین عازم کربلا خواهند شدومواد تهیه شده با یک دستگاه کامیون به کربلا ارسال خواهدشد تا اعضای کاروان از زائرین کربلای معلی در اربعین سالار شهیدان پذیرایی کنند.
وی افزود: این کاروان با کمک دفتر امام جمعه قاین،ستاد اقامه نماز شهرستانوستاد بازسازی عتبات عالیات به کربلای معلی اعزام می شوند.
علاقه مندان جهت کمک دراین امر معنوی می توانند کمک های نقدی خودرا به شماره حساب ۴۲۱۱-۷۰۳-۲۶۰-۵۲۶۲-۲بانک انصار به نام موکب الرضا واریز نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا