سیاسی

عزم آستان قدس رضوی برای محرومیت زدایی در خراسان جنوبی

به گزارش نسیم قائن ، سردارعلی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در آیین افتتاحیه قنات روستای گرازان که صبح امروز به نمایندگی از ۲۵ پروژه منابع آبی که با مشارکت آستان قدس رضوی، جهاد کشاورزی، اهالی و خیران در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید گفت: دولت و نظام در موضوع روی پای خود ایستادن و متکی بودن کشاورزان و مناطق محروم پیگیری های اساسی دارد و اعتبارات از محل صندوق توسعه در جهت اقتصاد مقاومتی در اختیار مردم در روستاها قرار می دهد .
وی با اشاره به عرصه خدمات رسانی در روستاها گفت: راه اندازی صندوق های قرض الحسنه در روستاها و احیاءصنایع دستی و قالیبافی درجهت ماندگاری و تولید در روستاها در دستور کار قرار دارد و تا پایان سال ۲۲۰صندوق قرض الحسنه در روستاهای خراسان جنوبی راه اندازی خواهد شد .
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی به توزیع بسته های غذایی با همکاری بسیج وکمیته امداد و به همت آستان قدس رضوی در مناطق محروم و مرزی اشاره کرد و گفت: طرح های محرومیت زدایی با مشارکت آستان قدس رضوی وبا همکاری بسیج کشاورزی و بسیج سازندگی در سطح استان آغاز شده است و اولویت اول هم مناطق محروم و دور دست استان است.
وی درپایان بر راه اندازی صندوق های خرد قرض الحسنه با مشارکت عموم مردم روستا تاکید کرد و گفت: کار در همه عرصه ها باید با اخلاص و برای رضای خدا باشد .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا