سیاسی

عزت واعتبار وآبروی ما به برکت خون شهداست/بهمن یادآور استقامت شیرین وارزشمندشهداست

به گزارش نسیم قائن ،درویشی مدیر کل سازمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی دراولین یادواره شهیدان ابوترابی وخانواده بزرگ تامین اجتماعی قاین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای استان و شهرستان گفت: این شهدا بودند که این نظام مقدس را پایه گذاری کردند تا ما امروز بتوانیم به راحتی زندگی وازثمرات انقلاب بهره مند شویم و با راهنمایی رهبر انقلاب برادرانه در کنار هم زندگی کنیم.
وی با اشاره به ایام الله دهه فجرگفت: بهمن یادآور بسیاری از استقامت های شیرین و ارزشمند شهداست.
درویشی با بیان اینکه دشمنان ما با تحریم های سخت می خواستند که مردم مارا از پای درآورند وبا این خیال خام خود قصد نابودی مردم ایران راداشتند وغافل از این که مردم درمقابل این تحریم ها مقاومت کردندواستکبار جهانی را به زانو درآوردند.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی با ارائه آماری از جامعه تحت پوشش این سازمان در خراسان جنوبی گفت: دراستان ۱۰۹هزارو۵۰۰بیمه شده اصلی داریم که ازاین تعداد۱۲هزارو۸۸۳نفر مستمری بگیر هستند.
وی بیان داشت: در استان خراسان جنوبی ۴۵نفر از پرسنل تامین اجتماعی از خانواده محترم شهدا وایثارگران ورزمندگان می باشند
برات زاده فرمانده سپاه ناحیه قاین دراین مراسم گفت:برای مردم شهرستان قاین جای بسی افتخاراست که در دوران پیروزی انقلاب ۵شهید را تقدیم نظام نموده است.
وی کمک به مظلومان ومسلمانان ولبیک به ندای رهبری را از ویژگی های انقلابی بودن ذکر نمود وگفت: انقلابی ترین افراد جامعه ما شهدا هستند ،شهدایی که چه در دوران انقلاب وچه بعد از آن ندای ولایت را لبیک گفتند وبا بصیرت از کیان خود دفاع نمودند.
فرمانده سپاه ناحیه قاین افزود: عزت واعتبار وآبروی ما به برکت خون شهداست ومبادا که از اصول ومبانی انقلاب غفلت کنیم وشهدا هم از ما انتظار دارند که ادامه دهنده راهشان باشیم.
درپایان ازخانواده های شهدای تامین اجتماعی قاین تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا