سیاسی

عزت مندی جمهوری اسلامی مدیون خون هزاران شهید دوران دفاع مقدس است

به گزارش نسیم قائن ، در آخرین روز از هفته دفاع مقدس ،صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در محل سپاه ناحیه قاینات برگزار شد.
صبح امروز با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از بسیجیان،صبحگاه مشترک در آخرین روز از هفته دفاع مقدس برگزار شد.
دراین مراسم سرهنگ علی اسماعیلی جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی اظهارکرد: ۸سال دفاع مقدس برای ما درس های زیادی داشت و اگر به جریانات منطقه توجه داشته باشیم خواهیم دیدکه تفکر ۸ سال دفاع مقدس در یمن و سوریه و عراق ولبنان دیده می شود وهمین تفکر نیز به زودی فلسطین و یمن را آزاد خواهد کرد.
وی درادامه با اشاره به سخنرانی اخیر رئیس جمهور در سازمان ملل و همچنین توقف کشتی انگلیسی ها و زدن پهباد آمریکائیها گفت: همه این ها نشان از این است که خون شهدا جواب داده است و موفقیت ها و عزت مندی جمهوری اسلامی ایران به دلیل خون ریخته شده هزاران شهید و ایثار گری های جانبازان و رزمندگان و فداکاریهای نیروهای مسلح و مردم است.
سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز در این مراسم نیز بیان داشت: عزت مندی امروز ما به برکت خون شهدا و فرهنگ مقاومتی است که در دفاع مقدس به آن دست یافته ایم .
وی ادامه داد: دفاع مقدس شکست دشمن و سردرگمی دشمنان را به دنبال داشت و این دوران راهبرد دشمن را که قرار بود یک هفته ای کشور را به تصرف درآوردند تغییرداد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات موفقیت ها را مدیون مقاومت واستقامت در دوران دفاع مقدس ذکر کرد و گفت: دراین مسیر هزاران شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده ایم و این شهدا چراغ راه هدایت ما هستند.
درپایان مراسم از ۳ نفر از پاسداران که دردوران دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته اند نیز تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا