سیاسی

عبادی و براتچی کمانداران کامپوند ایران در مسابقات جهانی لهستان

به گزارش نسیم قائن ، امید نجاری ،‌ اظهار کرد: اسماعیل عبادی و پریسا براتچی دو نماینده کامپوند زنان و مردان هستند که با کسب مدال طلای انفرادی مسابقات کاپ آسیای تایلند موفق شدند سهمیه ورود به مسابقات جهانی لهستان را کسب کنند. این دو کماندار برای حضور در رقابتهای جهانی پنجم مرداد عازم لهستان خواهند شد. البته مسابقات جهانی لهستان از ۲۹ تیر آغاز و تا ۹ مرداد ادامه خواهد داشت که کمانداران ما هفتم مرداد رقابتهای خود را آغاز خواهند کرد.
مدیر تیم‌های ملی تیروکمان گفت: در بازیهای جهانی لهستان هر کشور می‌توانست فقط دو سهمیه انفرادی زنان و مردان جهت حضور در این مسابقات را کسب کند که ایران موفق به کسب هر دو سهمیه شد.
وی همچنین در خصوص زمان و مکان برگزاری اردوی سوم تیم ملی تیر و کمان، گفت: طی جلسه‌ای که امروز (یکشنبه) با اعضای کمیته فنی در محل فدراسیون خواهیم داشت، نفرات دعوت شده به اردو و همچنین زمان و مکان برگزاری اردوی سوم مشخص خواهد شد. در این نشست همچنین درباره اعزام تیم ملی تیر و کمان به مرحله چهارم جام جهانی که مرداد در آلمان برگزار می‌شود، تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد که آیا کمانداری به این تورنمنت اعزام می‌شود یا خیر؟
نجاری همچنین از برگزاری مسابقات قهرمانی کشوری و انتخابی تیم ملی در رده سنی جوانان و نوجوانان در رشته‌های ریکرو و کامپوند دختران و پسران در ۲۸ تیرماه خبر داد و خاطرنشان کرد: نفرات منتخب برای مسابقات کسب سهمیه مسابقات جهانی که ۱۰ مهر در آرژانتین برگزار می‌شود، انتخاب خواهند شد.
وی در پایان از اعزام تیم ملی تیر و کمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان به مسابقات قهرمانی جهان در مکزیک خبر داد.
انتهای پیام
منبع : ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا