سیاسی

طلب ۳۳ میلیارد تومانی پیمانکاران محور بیرجند- قاین

به گزارش نسیم قائن ، رضا رجبی امروز (۱۳ شهریور) در نشست هماهنگی اقدامات ترافیکی مرحله پایانی طرح تابستان پلیس راه و نهادهای مرتبط خراسان جنوبی اظهار داشت: طی هفته دولت امسال ۸۱ کیلومتر راه روستایی در خراسان جنوبی افتتاح شد.
وی با بیان اینکه پیمانکاران محور بیرجند- قائن ۳۳ میلیارد تومان طلبکار هستند، گفت: علی رغم طلبکار بودن، این پیمانکاران کار راهسازی این محور را تعطیل نکردند و به کار خود ادامه می دهند.
مدیرساخت و توسعه راه‌ها اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی به باند دوم محور دیهوک- فردوس اشاره کرد و افزود: ۱۰ کیلومتر از این محور امسال به بهره برداری رسید و ۱۹ کیلومتر باقی مانده در سال ۹۷ بهره برداری خواهد شد.
مهدی آرزومندان معاون فنی و نظارت راهداری خراسان جنوبی il در این جلسه با اشاره به بحث خودروهای کنترل نامحسوس اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد تا تعداد این خودروها در جاده های استان افزایش یابد.
وی با توجه به بحث گشت های راهداری در راه های استان گفت: گشت های راهداری همواره در سطح راه های استان حضور دارند و طی مدت باقی مانده از طرح تابستان حضور پررنگ تری خواهند داشت تا مشکلی به وجود نیاید.
معاون فنی و نظارت راهداری خراسان جنوبی با بیان اینکه ۱۴ دستگاه دوربین نظارتی در راه های استان وجود دارد، ادامه داد: ۴۷ دستگاه دوربین ثبت تخلف، ۵ دستگاه تابلوهای پیام نما و ۶۲ دستگاه تردد شمار در سطح راه های استان داریم.
جواد محمدنژاد مسوول فوریت‌های پزشکی بیرجند نیز در این جلسه اظهار کرد: طی طرح تابستان امسال ۶۱ پایگاه اورژانس جاده ای و ۱۱۷ آمبولانس فعال در سطح راه های استان داریم.
وی به پایگاه اورژانس دیگ رستم اشاره کرد و گفت: این پایگاه تحویل خراسان جنوبی شد و در گذشته در اختیار استان کرمان بود.
مرتضی عربی معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی در این جلسه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۸۷۸هزار و ۹۸۵ نفر در استان اقامت داشتند و یک میلیون و ۴۴۹ هزار بازدید از اماکن گردشگری در استان داشتیم.
شبستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا