سیاسی

طرح تعالی زعفران در خراسان جنوبی به مرحله اجرا برسد

به گزارش نسیم قائن ، غلامحسین شافعی در دیدار با هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی بیرجند بیان کرد: باید در هیئت نمایندگان نظرات و پیشنهادات برای حل مشکلات تولید ارائه شود.
وی ادامه داد: هرچه میزان نظرات و پیشنهادات نمایندگان بیشتر باشد، به نتیجه مطلوب و بهتری می رسیم اما از نگاه بیرونی باید تمامی عوامل اتاق یک صدا باشند.
شافعی با اشاره به پیشینه فرهنگی خراسان جنوبی، بیان کرد: بیرجند از دیرباز مهد فرهنگ و ادب بوده و این ویژگی را به کشورهای دیگر نیز صادر کرده است.
وی خواستار تهیه پروپزالی از اتاق بازرگانی بیرجند شد و افزود: همچنین برای محصولات کشاورزی خراسان جنوبی اعم از زعفران پروپزالی جامع تهیه شود.
رئیس اتاق بازرگانی ایران تاکید کرد : باید طرح تعالی زعفران در خراسان جنوبی به مرحله اجرا برسد.
وی با بیان اینکه همچنین باید وحدت بین مسئولان بخش خصوصی تحکیم شود، گفت: باید تمامی نمایندگان، تشکل ها و کمیسون ها یکدیگر هماهنگ باشند.
شافعی با بیان این مطلب که اگر اختلافات کنار گذاشته نشود مشکلات پابرجا خواهد بود، گفت: همچنین باید از توان مردم روستاها در حل مشکلات هر منطقه استفاده شود.
وی با اشاره به وحدت حاکم بر روستاهای خراسان جنوبی، اظهار کرد: خوشبختانه وحدت در این روستاها زیاد شده و باید مورد توجه قرار گیرند.
مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا