سیاسی

صعود امامی به مرحله رده‌بندی مسابقات کشتی جوانان جهان/ سرلک حذف شد

به گزارش نسیم قائن ، در ادامه مسابقات چهار وزن اول رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان که از ساعت ۱۰ صبح امروز (سه شنبه) به وقت محلی در تامپره فنلاند آغاز شده است، نمایندگان کشورمان در اوزان ۵۰، ۶۰، ۷۴ و ۹۶ کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته اند.
در وزن ۶۰ کیلوگرم یونس امامی در دور اول استراحت داشت. وی در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مک ایزاک از کانادا را شکست داد و راهی یک چهارم نهایی شد. امامی در مرحله بعد با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد عباس رحمانوف، نفر سوم جوانان آسیا از ازبکستان گذشت و گام به نیمه نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه نزدیک ۶ بر ۵ مغلوب مصاف عبداله احمدوف از روسیه شد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد. امامی عصر امروز برای کسب مدال برنز در دیدار رده بندی به میدان خواهد رفت. در این وزن ۲۳ کشتی گیر روی باسکول رفته اند.
در وزن ۵۰ کیلوگرم علیرضا سرلک در دور اول و ظرف ۳ دقیقه با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد ریوتا ساکورای از ژاپن گذشت، اما در دور دوم (یک چهارم نهایی) با نتیجه ۱۴ بر ۷ مغلوب اصلان میکایلوف از روسیه شد که با توجه به شکست حریفش در ثانیه های پایانی مقابل نماینده آذربایجان در مرحله نیمه نهایی، از گردونه رقابت ها کنار رفت. در این وزن ۱۵ کشتی گیر وزن کشی کرده اند.
در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد متقی نیا در دور نخست با نتیجه ۵ بر صفر مقابل مصطفی از مصر به برتری دست یافت. وی در دور دوم به مصاف آخساربیک گولائف، نفر سوم جوانان اروپا از اسلوواکی رفت که این حریف را هم با نتیجه ۸ بر ۲ شکست داد و راهی یک چهارم نهایی شد، اما در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب مارک هال از آمریکا شد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد. در این وزن ۲۶ کشتی گیر حضور دارند.
در وزن ۹۶ کیلوگرم نیز دانیال شریعتی نیا در دور اول استراحت داشت، وی در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر ۵ مغلوب کولین رایموند موری از آمریکا شد و برای ادامه کار باید منتظر حضور حریفش در فینال باشد. در این وزن ۲۲ کشتی گیر روی باسکول رفته اند.
انتهای پیام/
منبع : فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا