سیاسی

صدور۵۶هزاررای در طی ۳سال گذشته در دادگستری شهرستان /احداث بزرگترین مجتمع فرهنگی آموزشی شرق کشور در قاینات

به گزارش نسیم قائن ، مراسم تودیع ومعارفه رئیس دادگستری شهرستان قاینات ظهر امروز با حضور مسئولین استانی وشهرستانی برگزار شد.
ایمان میلان لوئی رئیس سابق دادگستری قاین در این مراسم گفت: در حوزه کاری وجلوگیری از اطاله دادرسی وشورای حل اختلاف شهرستان قاینات رتبه های بسیار خوبی در سطح استان داشته است وحتی در سال های اخیر رکوردار سازش در استان بوده ایم.
وی افزود: در طی ۳سال ونیم خدمت در شهرستان بالغ بر۵۶هزار رای صادر شد که حجم عظیمی است که نشان از کارکرد همکاران ما در دادگستری شهرستان است .
میلان لوئی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت:حاصل یکی از بحران های اقتصادی در کشور افزایش جمعیت کیفری است که خوشبختانه در شهرستان قاینات طی ۳سال گذشته شاهد کاهش جمعیت کیفری بوده ایم واین نشان می دهد که ما در راستای سیاستهای نظام بوده ایم واقتصاد مقاومتی را در حوزه قضائی به شدت رعایت کرده ایم وتابع دستور حضرت آقا بوده ایم.
درحقوق شهروندی تلاش کرده ایم که رضایت عمومی را جذب کنیم وتا حدودی به این هدف رسیدیم.
رئیس دادگستری قاین با بیان این که برای ما رضایت مردمی بسیار مهم بوده است گفت: دربدو خدمت در قاینات اهداف بسیاری را برنامه ریزی کرده بودیم که بتوانیم در اجرای آن گام های اساسی برداریم وخوشبختانه برخی از این اهداف محقق وبرخی در شرف اجراست که نیازمند همکاری مسئولین استانی وشهرستانی است.
وی با اشاره به آغاز به کار مجتمع فرهنگی آموزشی شهرستان که به عنوان بزگترین مجتمع آموزشی فرهنگی شرق کشور در شهرستان قاین کلید خورده است خواستار همکاری بیشتر مسئولین شد وگفت:این طرح به صورت پایلوت در شهرستان قاینات اجرا می شود وباید مسئولین کمک کنند تا قاینات که در مسیر بزرگراه جاده آسیایی قراردارد ولی از حداقل امکانات محروم است سروسامان بگیرد.
میلان لوئی بابیان این که امکانات در جذب نیروی مستعد برای شهرستان موثراست گفت: جذب نیروی انسانی فقط به حرف نیست بلکه باید زمینه های جذب وماندگاری نیروی انسانی در شهر فراهم شود وحال که برای این چنین مجموعه ای اعتبار کشوری گذاشته شده است و۱۵درصد پیشرفت داشته است همه مسئولین استانی وشهرستانی همکاری کنند تا هرچه سریعتر این پروژه عمرانی درشهرستان قاینات به نتیجه دلخواه برسد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا