سیاسی

صدور مجوز مدرسه تخصصی تبلیغ در قاین

به گزارش نسیم قائن ، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجید نصیرایی عصر امروز در اجلاسیه مدیران مدارس علمیه خراسان‌جنوبی اظهار داشت: مجوز سطح ۲ در بخش خضری و سطح ۳ مدرسه تبلیغ در قاین گرفته شده است و از سال آینده ایجاد خواهد شد.
وی افزود: همچنین مجوز مدرسه تخصصی تبلیغ قاین صادر شده و از سال آینده مدرسه تخصصی تبلیغ به سایر مدارس خراسان‌جنوبی اضافه می‌شود.
مدیر حوزه علمیه خراسان‌جنوبی عنوان داشت: در شورای گسترش که روز گذشته در مشهد برگزار شد با ایجاد سطح سه حوزه‌های علمیه خواهران قاین، فردوس و طبس موافقت شده و در این شهرستان سطح سه ایجاد می‌شود.
نصیرایی با اشاره به مطالبه مقام معظم رهبری جهت تقویت حوزه‌های شهرستان اضافه کرد: باید مدارس علمیه را گسترش دهیم تا نخبگان و فضلا که در شهرهای دیگر هستند به استان برگردند و آن دسته از کسانی که علاقه‌مند به تحصیل در استان خراسان‌جنوبی هستند زمینه جذب آن‌ها فراهم شود.
وی با اشاره به اهمیت تقویت مدارس حوزه علمیه خاطرنشان کرد: با تقویت مدارس شاهد حرکت‌های علمی در جهات و ابعاد مختلف خواهیم بود.
مدیر حوزه علمیه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معطم رهبری بیرجند شهر علم و ایمان است، تصریح کرد: با تعامل بین حوزه و دیگر نهادها استان خراسان‌جنوبی به عنوان الگویی نمونه در سطح کشور و جهان خواهد درخشید.
فارس
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا