سیاسی

صدای کشاورزان مظلوم خراسان جنوبی را بشنوید

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۹ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با بیان اینکه صدای مردم مظلوم استان خراسان جنوبی را بشنوید، گفت:بیش از ۹۸ درصد زرشک کشور در استان خراسان جنوبی تولید می شود.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما سر سفره همه یک نشان داریم، سر سفره وزارت خارجه، سفره وزارت صمت، سفره وزارت جهاد کشاورزی سهمی داریم.
وی با بیان اینکه مردم استان خراسان جنوبی بغضی در گلو دارند، گفت: زرشک کاران منطقه من هنوز زرشک های پارسالشان در انبار و بارگاه ها مانده است. استدعا دارم صدای مردم مظلوم را از استان خراسان جنوبی بشنوید.
وی با اشاره به نزدیک شدن به ماه محرم مطرح کرد: در آستانه ماه محرم مردم ما بعضی در گلو دارند، به خدا قسم در ماه های آینده زرشک جدید وارد زمین های کشاورزی می شود، آقای وزیر جهاد کشاورزی؛ صدای مظلومیت مردم استان را بشنوید و به داد کشاورزان برسید.
اسحاقی با بیان اینکه در این میان از یک دلخوشی برخورداریم گفت: دلخوشی من این است که مقام معظم رهبری صدای ما را از مجلس می شنود. حضرت آقا؛ برای کشاورزان استان خراسان جنوبی دعا بفرمایید. بیش از ده ها هزار نفر از کشاورزان کنج خانه نشسته اند و محصولشان در حال از بین رفتن است و یک سال را باید در فقر زندگی کنند. باید به داد آنها برسیم.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس تاکید کرد: وزرا، مسئولان و مدیران این گره را باز کنند، خدا را شاهد می گیرم که نگاه و توجه به کشاورزان آن هم کشاورزان خراسان جنوبی که دغدغه محصول زرشک خود را دارند، دعای خیری پشت سر شما دارند. وزیر امور خارجه و سرپرست وزارت صمت و وزیر جهاد کشاورزی و تعاون روستایی خواهش می کنم به داد مردم برسید که خداوند روزی به داد شما برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا