سیاسی

صبروبردباری خانواده شهداضربه ای محکم به دهان یاوه گویان وجنایت کاران است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ برات زاده فرمانده سپاه قاین در مراسم وداع باشهدادرفاطمیه قاین ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س)وتقدیروتشکراز حضوربانوان درمراسم وداع با دوشهید گمنام گفت:مادران وخواهران وهمسران شهدا با صبرزینبی وباحلم وبردباری خودشان ضربه ای محکم به دهان یاوه گویان وجنایت کاران زدند وباصبرخودنشان دادند که پیروحقیقی حضرت زینب (س)هستند.
وی افزود:امروزشمابرای این شهدا مادری وخواهری کردیدوآمده ایدبگویید اگرشما گمنام هستید وخواست شما ازخداوند این بوده است که گمنام بمانیدما آمده ایم که نقش مادری وخواهری برای شماداشته باشیم .
فرمانده سپاه ناحیه قاین با بیان اینکه شهدا همانند ما وشما افرادعادی بودند اما اینها کاری کردند که یکی از اولیاء الهی شدندگفت:این شهدا ویژگی هایی دارند که پیامبران اولو العزم ماهم ندارند.
وی اظهارداشت: همه پیامبران الهی واولو العزم را عزرائیل قبض روح می کند اما شهدارا خداقبض روح میکندوهرکس از دنیا برود نیاز به غسل دارد اما شهدا نیاز به غسل ندارند.همه کسانی که رحلت می کنند بعداز رحلت نیازبه کفن دارند اما شهید نیازبه کفن ندارد.
پیامبران الهی وائمه واولیاومقربین درگاه خدادرروزقیامت عده ای را شفاعت می کننداماشهدا دربرزخ هم شفاعت می کنند.
هرکس از دنیابرودبه اومرده می گویندامابه شهید هیچ گاه مرده نمی گویند واین شهدا به عنوان یک شاهد براعمال ما خواهندبود وشک نداریم که این شهدا در روزقیامت کمک خواهندکرد
وی درپایان بیان داشت:پیام این شهدا امروز این است که ای پیروان صدیقه طاهره ما یک جان داشتیم که برای دفاع از این کشور وبرای اینکه این کشوربه دست اجنبی نیفتدآن را صادقانه تقدیم کردیم وامروزه شماهم باید دراین مسیرشهدا وامام شهداگام بردارید ورفتاروکردارخلاف میل شهدا انجام ندهید.
فرمانده سپاه ناحیه قاین همچنین صبح امروز درجمع خانواده های شهدا نیزاظهارداشت:حضورشهدای گمنام باعث می شود که درمسیرحقیقی قراربگیریم ومباداذره ای تردید در اراده های فولادین که نشات گرفته ازاراده شهداست ایجادشود وما هرچه داریم از برکت شهدا است وانتظارشهدا ازما این است که صادقانه وخالصانه پای نظام وولایت بایستیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا