سیاسی

شهرداری توازن خدمات رسانی در شهر را داشته باشند/ در ارائه خدمات عدالت رعایت شود

به گزارش نسیم قائن ، سید کمال میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی روز گذشته در مراسم معارفه شهردار قاین اظهارکرد: یکی از آیتم های موفقیت برای هر مجموعه ای شناخت ظرفیتهاست و اگر مدیری بتواند ظرفیت ها را به خوبی شناسایی کند قطع یقین می تواند خروجی موضوع را برای بهبود روش ها با حداقل راندمان به کار گیرد.
وی افزود: شورا و شهردار اگربا هم افزایی ودر کنار هم شرایط را مدیریت کنند و منابع را خوب شناسایی کنند می توانند برنامه مدون و اجرایی مناسبی داشته باشند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ادامه داد:اگر در مدیریت شهری دچار مشکل می شویم به دلیل این است که ظرفیت هارا خوب شناسایی نمی کنیم و شهردار این موضوع را مد نظر داشته باشد و از ظرفیت همه نیروها حداکثر استفاده بشود.
وی افزود:اگر بخواهیم به ظرفیت کاری ما لطمه ای وارد نشود مردم را کنار خود داشته باشیم و اعتماد مردم به مجموعه رابه حد اعلا برسانیم
میرجعفریان درادامه اظهارکرد:با شناخت ظرفیت هاو نیروی انسانی در محیط کاری کیمیا گری را بیاموزیم و اجازه ندهیم که خام فروشی انجام شود و اگر این کیمیا گری را به خوبی آموختیم،احتیاج به منابع مالی برای شهرداری نخواهیم داشت.
وی درادامه گفت:توصیه ما به شورا و شهردار ایناست که در ارائه خدمات عدالت را رعایت کنند و توازن خدمات رسانی در شهر را داشته باشند و این نوع کارکردن سرمایه بزرگی برای مدیریت شهری و آینده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا