سیاسی

شهردارو شورا تعامل خوبی بامردم دارند/منطقه گردشگری قاین تعیین تکلیف شود

به گزارش نسیم قائن ، طی مراسمی که با حضورمسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد سید محمد ایوب نژاد رسما به عنوان شهردار قاین معرفی شد.
عصر روز گذشته مراسم تودیع و معارفه شهردار قاین در محل سالن اجتماعات شهرداری قاین برگزار شد
محمد رضا قرائی رئیس شورای شهر قاین در این جلسه ضمن تشکر از زحمات ۱۷ ماهه یحیی پور شهردار سابق قاین گفت: پس از استعفای شهردار و واگذاری مسئولین سرپرستی شهرداری به مهندس ایوب نژاد شاهد تعامل بسیار خوبی با مردم و ادارات شهرستان بودیم به طوری که در این مدت اقدامات بسیار خوبی در سطح شهر انجام شد
وی به تعیین تکلیف نیروگاه دیزیلی قاین،آغاز به کار مجدد پمپ بنزین نیز اشاره کرد و گفت: تمام تلاش خود را می کنیم که ظرف ماه آینده پمپ بنزین به بهره برداری برسد.
قرائی با بیان این که با درایت شهردار و محوریت شورای شهر و همدلی و همکاری بین شورا وشهردار حقوق کارگران به موقع پرداخت شده است و بدهی به همکاران شهرداری نیز نداریم گفت: این موفقیت ها حاصل همدلی و همراهی شورا ی شهر با شهر دار است.
وی از معاون استاندارخواستار بازدید از بافت های قدیمی شهر قاین،بلوار امام حسین(ع)،بلوار فرخ آباد،تعیین تکلیف منطقه گردشگری قاین شد و گفت: امیدواریم که با عنایت مسئولین استانی قیر رایگان جهت زیرساخت میدان نیروگاه سیکل ترکیبی قاین به شهرستان قاین اختصاص یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا