سیاسی

شهردارسابق قاین معاون فرماندار این شهرستان شد+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، عصر امروز با حضور مسئولین شهرستانی هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان قاین در محل سالن اجتماعات هلال احمر این شهر برگزار شد .
دراین مراسم از زحمات ۱۵ ماهه مجید بیکی به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قاین تجلیل و مجتبی نوروزی شهردار سابق قاین به عنوان معاون برنامه ریزی فرماندار معرفی شد .
در ابتدای مراسم سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات به مناسبت آغاز هفته بسیج به تشریح برنامه های هفته بسیج در شهرستان پرداخت و گفت: یادواره ۳۰۳ شهید شهرستان قاینات ۸ آذر ماه امسال با حضور میهمانان کشوری برگزار خواهد شد.
وی به برگزاری همایش بزرگ ۵ آذر نیز اشاره کرد و خواستار همکاری همه مسئولین شهرستان در هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم هفته بسیج در سطح شهرستان شد.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین نیز دراین مراسم با تاکید بر حل مشکلات مردم گفت: براساس روایات معتبر آنهایی که مشکلی را از کسی حل می کنند ثوابش با ۹ هزار سال عبادت که روز هایش را روزه دار و شب هایش را شب زنده دارباشید برابری می کند.
وی از همه مسئولین خواست که نهایت همکاری و اتحاد و همدلی را در شهرستان داشته و برای توسعه و پیشبرد شهرستان تلاش کنند.
کریمی فرماندار قاین نیز در این مراسم با تاکید برهم افزایی وهمکاری در سازمانها و ادارات و نهاد ها خواستار همکاری با معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قاین شد .
وی با توصیه به مدیران گفت: یک مدیر که هدفش خدمت رسانی به مردم است باید تقوا ،بردباری و خوش رفتاری سرلوحه کارش باشد .
وی بر اشرافیت مسئولین بر قانون تاکید کرد و گفت: در شهرستان قانون را به گونه ای تفسیر کنید که به نفع مردم باشد .
کریمی ضمن تشکر از بیکی که ۱۵ماه را به عنوان معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری قاین و قریب به ۳ سال به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان فعالیت داشته است از نوروزی خواست نهایت تلاش خود را برای برنامه های شهرستان در حیطه کاری خود داشته باشد.
وی ادامه داد: بایستی سند توسعه شهرستان هرچه سریعتر تدوین شود ودر همه برنامه ها انسجام سازمانی مورد تاکید و استفاده از همه ظرفیت ها مدنظر باشد .
کریمی ضمن تاکید بر قانون مداری گفت: قانون تا جایی که امکان دارد به نفع مردم نوشته و اجرا شود و بایستی برای جذب سرمایه گذاران قانون را به نفع آنها پیش برد .
دراین جلسه بیکی معاون سابق برنامه ریزی وامور عمرانی فرماندار قاین با بیان این که در مدت تصدی این مسئولیت نهایت تلاش خود را داشته است گفت: مردم در خصوص فعالیت های ما قضاوت خواهند کرد و توصیه من به همه مدیران شهرستان این است که نهایت همکاری را در امورات شهرستان داشته باشند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا