سیاسی

شهدا یادگاری به نام انقلاب را برای ایران به یادگار گذاشتند

به گزارش نسیم قائن ، زهرایی مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی در مراسم افتتاحیه گلزار شهدای بیهود شهرستان قاین گفت: گلزار شهدای بیهود یکی از جمله ۲۰پروژه گلزار شهداست که توسط بسیج سازندگی استان بازسازی شده است.
وی افزود: درسطح استان خراسان جنوبی ۲۰گلزار شهدا با اعتبار۷۰۰میلیون تومان بازسازی ویا دردست اقدام است که گلزار شهدای بیهود به عنوان بزرگترین گلزار شهدای روستایی دراستان خراسان جنوبی با ۱۸۰متر مربع وبا هزینه ای بالغ بر۱۲۵میلیون تومان در مدت ۲سال توسط بسیج سازندگی شهرستان قاین مرمت وبازسازی شد.
سردار نظری فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی در مراسم افتتاحیه گلزار شهدای روستای بیهود گفت: همه ما باید این باور راداشته باشیم که هرچه داریم از شهداست.
وی افزود: شهدا آنچه که وظیفه شان بوده است عمل نموده اند ویادگاری به نام انقلاب را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به یادگار گذاشته اند ووظیفه ماهم این است که شرمنده این شهدا نباشیم وراهشان را ادامه دهیم.
سردار نظری اجتماع مردم بیهود را یکی از بابرکت ترین تجمع ها دانست چرا که این تجمع امروز برای شهدا انجام شده است وانقلاب اسلامی راهی جز به راه شهادت ندارد.
وی درپایان افزود: شهدا برای تکامل انسانها وحق مداری ایثارگری کردند وماباید قدر شهداوخانواده هایشان رابدانیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا