سیاسی

شهدا در وصیت نامه هایشان بر حفظ حجاب اسلامی تاکید دارند/وصیت نامه شهدا را زیاد بخوانید

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رضایی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی شامگاه امشب در یادواره ۴شهید روستای اسفشاد شهرستان قاینات اظهارکرد:شهدا چراغ راه انسانیت هستندو سوختند تا ما ساخته شویم .
وی با اشاره به ایام دهه کرامت و ولادت امام رضا(ع) ادامه داد: پیوند شهدا با امام رضا(ع) مشهود است و هیچ کدام از شهدای ما بدون اذن امام رئوف شهدایی نشدند.
حجت الاسلام رضایی درادامه بیان داشت:شهدا در ایثارشان به ائمه (ع) و امام رضا(ع) و اهل بیت ودر اخلاصشان به امیر المومنین(ع) اقتدا کردند.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان این که شهدا ما را به این محفل دعوت کرده اند گفت:شک نکنید که لطف ویژه شهدا ست که دراین محفل حضور داریم.
وی ادامه داد:اگر امروز بوی دین به مشام میرسد به برکت شهدا و خون شهداست.
اگر امروز هنوز خواهران و مادرانی هستند که با حجاب خود معنویت جامعه را حفظ می کنند به برکت خون شهدایی است که در سال ۱۳۱۴ به خاطر حجاب مقاومت کردند و ۲هزار نفر در مسجد گوهر شاد شهید شدند
رضایی افزود: امنت امروز ما به خاطر خون شهدای انقلاب و شهدای ۸سال دفاع مقدس است و خیلی ها جان دادند که دین و آیین ما زنده بماند.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در ادامه سخنانش با بیان این که سرمایه های ما شهدای عزیزی هستند که گلچین شده اند خطاب به جوانان و مردم گفت: وصیت نامه شهدا را بخوانید و راه شهدا را ادامه دهید و بدانید که شهدا چرا رفته اند ؟
وی مهم ترین بخش وصیت نامه شهدا را اطاعت پذیری از ولایت فقیه ذکر کرد و گفت: شهدای ما توصیه بسیار مهمی به اقشار مختلف و به خصوص خواهران ومادران داشته اند و آن هم تاکید بر حفظ حجاب اسلامی و حفظ نظام و مسیر شهدا بوده است.
وی در بخش پایانی سخنان خود به موضوع رهبری در گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به اسلام اصیل و تمدن سازی اشاره داشته اند و ما باید این تمدن را که مقدمه ظهور است به ثمر برسانیم.
حجت الاسلام رضایی افزود:تمدن اسلامی در سوریه شکل می گیرد و دریمن در یونان و لبنان ودر اقصی نقاط دنیا در حال شکل گرفتن است وان شاء الله این تمدن متصل به ظهور امام زمان (عج)خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا