سیاسی

شهادت مأمور نیروی انتظامی قاین در درگیری با اشرار مسلح+ جزئیات

به گزارش نسیم قائن ، شهید علی غلامی در هفته نیروی انتظامی به شهدای نیروی انتظامی خراسان جنوبی پیوست.
ستوان‌ دوم علی غلامی ازپرسنل خدوم نیروی انتظامی شب گذشته در درگیری با اشرار مسلح در شهر قاین به درجه رفیع شهادت نائل شد.
دراین درگیری دونفر از اشرار مسلح دخیل دراین حادثه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
شهید علی غلامی از اهالی روستای ورزگ شهرستان قاینات می باشد.
سردار شجاع فرمانده انتظامی استان گفت: شب گذشته مأموران ایست و بازرسی شهرستان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری به دو سرنشین یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند .
سردار شجاع افزود: مأموران دو سرنشین خودروی پراید را پیاده و بازرسی کردند که یکی از سرنشینان خودرو هنگام بازرسی بدنی مأمور مراقب ایستگاه را با یک قبضه سلاح کلت کمری تهدید کرد .
وی گفت: مأموران با توجه به وضعیت تردد شهروندان در ایست و بازرسی و احتمال آسیب رسیدن به شهروندان، سعی در آرامش فرد مسلح داشتند که نامبرده با تهدید سلاح سرنشینان یک دستگاه خودروی دیگر را پیاده و با تهدید مأمور پلیس و شهروندان، خودرو را به صورت مسلحانه سرقت کرد.
سردار شجاع افزود: با اقدام قاطع، مأموران در محدوده ای که خطر جانی برای سایر خودروهای عبوری نداشت با فرد مسلح درگیر شدند که یکی از افراد مهاجم زخمی و هر دو مهاجم مسلح دستگیر و سلاح آنان نیز کشف شد
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: در درگیری متقابل بین مأموران و مهاجمان مسلح ستواندوم “علی غلامی ” از کارکنان ایست و بازرسی شهرستان قاین مجروح و به بیمارستان منتقل شد که در بیمارستان به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد و به خیل یاران شهیدش پیوست .
سردار شجاع با عرض تبریک و تسلیت به خانواده معظم این شهید مدافع حریم وطن و مردم شریف استان خراسان جنوبی تأکید کرد: پلیس با قاطعیت با هرگونه بی نظمی و شرارت برخورد می کند و امنیت مردم و شهروندان خط قرمز ماست که در این راه هیچ گونه اغماضی صورت نخواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا