سیاسی

شهادت سردار سلیمانی انقلاب ما را به رخ جهانیان کشاند/هیمنه آمریکا در هم شکسته شد

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام علی رحمانی امام جمعه قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به حادثه اخیر و شهادت حاجقاسم سلیمانی اظهارکرد: اخلاص حاج قاسم باعث شد که محبتش نه تنها در دل مسلمانان که در دل هزاران غیر مسلمان هم باشد .
وی ادامه داد: حاج قاسم هم در زمان زنده بودنش محبوب دلها بود و هم بعد از شهادتش مشخص شدکه در دلهای زیادی محبوبیت دارد و بعد از شهادتش اشک های زیادی را در دل دوستارانش جاری کرد و این مصداق اخلاصی است که در شهید سلیمانی وجود داشت.
حجت الاسلام رحمانی اضافه کرد: مسئله اخلاص تمرین می خواهد و کار سخت و مشکلی است و شهید سلیمانی این اخلاص را داشت .
خطیب جمعه قاین درادامه سخنان خود به کار بزرگ نیروهای سپاه در شلیک موشک به مقر نظامیان آمریکایی اشاره داشت و گفت: تاثیر گذاری این اسلحه شلیک شده زمانی است که توسط یک جوان مومن و معتقد که مرگ را برای خود افتخار می داند شلیک شود و واقعا سیلی سختی به دشمن وارد شد.
وی افزود:سربازانی که وقتی پشت سلاح می نشینند شک ندارند که یا شهادت و یا پیروزی نصیب آنها خواهد شدو این را یک سعادت برای خود می دانند.
ججت الاسلام رحمانی با بیان این که روح سردار به گونه ای خود را ساخت که تا وقتی در دنیا بود قوت قلب ما و خار چشم دشمن بود و زمانی هم که به شهادت رسید تشییع جنازه او موجی را به وجود آورد که انقلاب ما را به رخ جهانیان کشاند و جهانیان متوجه شدند که انقلاب اسلامی ایران هنوز زنده و پویاست.
امام جمعه قاین گفت: از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری جرات نکرده است به پایگاههای آمریکایی حمله کند و این جوانان عزیز ما بودند که این کابوس را شکستند و هیمنه آنها را به هم ریختند.
وی ادامه داد: سپاه واقعا سیلی سختی به دشمن زد و ابهت ایران به گونه ای بود که با تهدید های ترامپ هم خم به ابرو نیاورد و استوار ایستاد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا