سیاسی

شهادت حاج قاسم تجدید حیات انقلاب و جبهه مقاومت و نهضت اسلامی در منطقه شد

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام نوفرستی قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) شب گذشته در مراسم چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهارکرد: انقلاب اسلامی ما شخصیت هایی همچون حاج قاسم ها را پرورش داد .
وی ادامه داد: امروزشاخ و برگ شجره طیبه انقلاب اسلامی اقصی نقاط منطقه و بلکه جهان را در نوردیده است ونشانه آن شهادت حاج قاسم و مراسم تشییع جنازه این شهید در اقصی نقاط کشور و حتی در خارج از مرزها بود.
حجت الاسلام نوفرستی درادامه بیان داشت: سردار سلیمانی برای ما یک الگو بود و شهادت حاج قاسم تجدید حیات انقلاب و جبهه مقاومت و نهضت اسلامی در منطقه شد.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در ادامه به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی باید یک مجلس در تراز انقلاب باشد ونگاهش به امام جامعه ودستورات نائب امام زمان(عج)باشد .
حجت الاسلام نوفرستی گفت: مجلس باید وظیفه نظارتی خود را به درستی انجام دهد و جلوی مفاسد اقتصادی را بگیرد و همچنین باید پاکدست وامانتدار باشد و اصل نظام جمهوری اسلامی را قبول داشته باشد.
وی ادامه داد: مردم در پای صندوق های رای در روز ۲ اسفند بازهم فجر سلیمانی روز ۲۲ بهمن را تکرار خواهد کرد و مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند زد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا