سیاسی

شما و رئیس‌تان به هزاران وعده ای که دادیدعمل نکردید

به گزارش نسیم قائن ، به نقل از فرهنگ نیوز، مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که به عنوان موافق استیضاح وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی مجلس سخن می‌گفت، با بیان اینکه این استیضاح، بعد از مطرح شدن مورد هجمه شارلاتانیزم مطبوعاتی و رسانه‌ای یک جریان و باند سیاسی قرار گرفت، تصریح کرد: برخی گفتند، این استیضاح سیاسی است اگر این جماعت که چنین اتهاماتی می‌زنند یک حرف درست زده باشد، همین است چرا که بنده معتقدم این استیضاح ۱۰۰ درصد به معنای مقابله یک جماعت علیه جماعت دیگر است.
وی با بیان اینکه استیضاح وزیر راه، فریاد بی‌خانمان از دست سرمایه‌دارن و ملاکلان از خدا بی خبر است، افزود: در بحث مسکن مهر، مردم شاهد خلاف وعده‌ای بودند که طرف قراردادشان نظام جمهوری اسلامی ایران بوده نه آقای آخوندی.
کوچک‌زاده گفت: این استیضاح، فریاد پابرهنگانی است که برای آسفالت کوچه‌ خود منتظر بودجه هستند در حالی بودجه ها در جاهایی دیگر صرف می‌شود.رفته بودم هشتگرد، مردم اعتراض کردند چرا که کوچه‌های ما آسفالت نمی‌شود، من اشتباه کردم و از آقای آخوندی دفاع کرده و گفتم بودجه نیست، اینها دستم را گرفتند و بردند به یک روستای اطراف و گفتند چرا در این روستا از کوچه تا ویلایی آقای جهانگیری آسفالت شده داست اما کوچه ما آسفالت نمی‌شود.
نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: سؤال من این است اگر دولت برای آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌ها جهت حمل و نقل عمومی بودجه ندارد، چرا برای جابه‌جایی رئیس‌جمهور ایرباس جدید می‌خرد؛ آقای آخوندی، شما از ۲۰ سالگی معاون وزیر و مسئول بوده‌اید و برای تسهیل عازم انگلیس شدید و بعد از اخذ دکتری و برای جبران خدمات نظام، رئیس ستاد انتخاباتی فتنه می‌شوید.
وی با بیان اینکه استیضاح آخوندی، استیضاح محرومانی است که بر اساس طرح مسکن مهر قرار بود صاحب مسکن شوند اما شما با مزخرف خواندن این طرح، امیدشان را به باد دادید، خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر می‌گوید برای تکمیل پروژه مسکن مهر بودجه ندارید، باید پاسخ دهید که آیا این کسری منابع نمی‌توانست از محل دریافت اقساط و فروش زمین‌ها تامین شود؟ شما و رئیس‌تان هزاران وعده به مردم دادید اما عمل نکردید، رئیس‌تان گفت ۵۰۰ روزه مشکل مردم را حل می‌کنم اما الان ۲ سال از انتخابات می‌گذرد و خبری از حل مشکلات نیست.
این نماینده مجلس با انتقاد از سیاست‌های اقتصادی دولت روحانی و وعده‌های که به گفته وی محقق نشده است، تاکید کرد: آقای روحانی وعده داده بودند مشکلات مردم را حل کنند نه اینکه به جایی حل مشکل مردم، وزیرش با شیطان دست بدهد که این احترام به حقوق مردم نیست. اگر می‌گوید خزانه خالی است چطور با خزانه خالی، هزینه چند میلیاردی برای ساختمان ریاست‌جمهوری کردید.
کوچک‌زاده در پایان گفت: این استیضاح، استیضاح کابینه تنبلی و رفاه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا