سیاسی

شما هم در این پژوهش مشارکت کنید

به گزارش نسیم قائن ، در راستای اجرای طرح پژوهشی در حوزه جرم و سرقت در استان خراسان جنوبی توسط یکی از پژوهشگران،پرسشنامه ای برای این منظور تدوین شده است.
قابل به ذکر است که قصد پژوهشگر از طرح پرسشنامه صرفا کار تحقیقی می باشد ،لذا خواهشمند است پرسش های مطروحه را بنا به گزینه های موجود در ذیل سوالات با دقت پاسخ بدهید که نتایج حاصله از پاسخ های شما در تحقیقات علمی بکار خواهند رفت وقطعا مشارکت و یاری شما در تکمیل این پرسشنامه تاثیر بسزایی در جهت شناخت عوامل مجرمانه و نحوه جلوگیری از آن و اصلاح جامعه از وجود چنین جرایمی خواهد بود.
پاسخ های مطرح شده به صورت چند گزینه و دوگزینه ای بوده و در پاسخ چند گزینه ای یک گزینه را انتخاب کرده و در صورتی که پاسخ شما چند گزینه باشد می توانید گزینه ها را علامت بزنید و در قسمت سایر موارد می توانید مورد غیر از گزینه ها که مورد نظر شماست را مقرون بفرمایید.
یادآوری می شود این پرسشنامه صرفا جهت جمع آوری آمار است و هیچ جنبه حقوقی دیگری ندارد، همچنین وابسته به هیچ ارگانی نیست
تذکر: در این پرسشنامه نیاز به قید شدن نام و نام خانوادگی شما ، شماره تماس و یا آدرس و … نیست
همچنین آماده پذیرش همکاری علاقه مندان در اجرای این طرح هستیم و به موجب آن، پرسشگر با دریافت برگه های پرسشنامه به صورت کاغذی در هر شهرستانی از استان خراسان جنوبی ( در تعداد ۵۰ پرسشنامه به بالا) دستمزد همکاری را دریافت خواهد کرد.
نکته قابل توجه اینکه پرسشگر باید صرفا برگه های پرسشنامه را با افرادی که سرقتی انجام داده باشند چه جرم کوچک و چه بزرگ، تکمیل نمایند.
پیشاپیش از همکاری و مشارکت شما در تکمیل پرسشنامه سپاسگذاریم .
برای پاسخ به این پرسشنامه به لینک ذیل مراجعه کنید:
http://123zaaz.porseshnameonline.com/
منبع:پیام بشرویه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا