سیاسی

سیم‌کارت‌های جدید باکدام کد می آیند؟

به گزارش نسیم قائن ، به نقل از جام نیوز، وحید صدوقی ، در توضیح بیشتر این مطلب اظهار کرد: هفته گذشته سازمان تنظیم مقررات ارتباطات موافقت خود را با واگذاری رنج جدید شماره به همراه اول اعلام کرد و بر این اساس سیم کارتهای اعتباری از این پس در کل کشور از رنج جدیدی که با کد ۰۹۹۰ در اختیار ما قرار گرفته واگذار خواهند شد.
وی درباره سیم کارتهای دائمی همراه اول گفت: در این حوزه هنوز از رنج شماره‌های قبلی ما تا حدی باقی مانده و از کد ۰۹۱۱ تا ۰۹۱۸ شماره‌هایی برای واگذاری باقی است و اگرچه این تعداد محدود است اما فعلا واگذاریهای ما از همین رنج صورت می گیرد.
صدوقی درباره سیم کارتهای کد ۰۹۱۲ نیز اظهار کرد: در حال حاضر واگذاری این سیم کارتها نیز با پیش شماره‌های ۰ و ۹ صورت می گیرد و هنوز حدود نیمی از سیم کارتهایی که با پیش شماره ۰ ارائه می شوند باقی است. البته در حوزه فروش سیم کارت نیز استقبال خوبی وجود دارد و در طول هفته گذشته حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار سیم کارت دائمی همراه اول به فروش رسیده است.
مدیرعامل همراه اول درباره قیمت سیم کارتهای همراه اول و اینکه برخلاف مصوبه رگولاتور سیم کارتهای دائمی این اپراتور با قیمت مصوب به فروش نمی رسد، متذکر شد: از طریق ثبت نام در سایت همراه اول و یا مراجعه به دفاتر ما مردم می توانند سیم کارتهای خود را به قیمت مصوب ۱۶۶ هزار و ۸۰۰ تومانی خریداری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا