سیاسی

سوء مدیریت و عدم نظارت صحیح از عوامل مهم موانع تولید/تاکید بر همکاری مسئولین با سرمایه گذاران

به گزارش نسیم قائن ، مهندس کریمی فرماندار قاینات نیز درجلسه کمیته اشتغال و رفع موانع تولید شهرستان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی بایستی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری شهرستان را در حوزه های مختلف به منظور رونق تولید، ایجاد و حفظ اشتغال پایدار برای سرمایه گذاران در ادارات مربوطه بدرستی تبیین نمایند.
رئیس کمیته اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ، خطاب به کلیه اعضای کمیته اشتغال تاکیدکرد: برای حفظ و تثبیت اشتغال باید تسهیل گری و رفع موانع تولید در اولویت کار قرار گیرد.
کریمی با بیان این مطلب که سوء مدیریت و عدم نظارت صحیح، کارشناسی و مستمر بر اجرای پروژه های مختلف،از عوامل مهم موانع تولید به شمار می رود؛ گفت: باتوجه به اینکه شهرستان قاینات از کانون های جمعیت کشور فاصله زیادی دارد، باید در حوزه معادن، محصولات استراتژیک و کالا های کم حجم به طور به ویژه سرمایه گذاران و تولید کنندگان ورود نمایند و همچنین کیفی سازی تولیدات هم مدنظر تولید کنندگان باشد.
وی بر پاسخ به موقع استعلامات به سرمایه گذاران تاکیدکرد و گفت: باید زمینه بهتر حضور سرمایه گذاران در شهرستان فراهم شود
کریمی در ادامه با تاکید بر این که برای رفع موانع تولید در شهرستان باید قانون را به نفع مردم خم کرد گفت:دستگاههای مربوطه مشکلات واحد های تولیدی شهرستان را بررسی ونتیجه را اعلام کنند.
وی درپایان تاکید کرد مدیران شهرستانی باید اختیار تام از مدیران کل خود داشته باشند که در جلسات رفع موانع تولید مشکلات را بررسی و در جهت رفع آن اقدام نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا