سیاسی

سن چهل سالگی انقلاب ؛ سن پختگی ؛ نشاط و بهره مندی از تجربیات تلخ و شیرین گذشته است/خنثی کردن نقشه های دشمن درسایه همدلی وانسجام

به گزارش نسیم قائن ،روز گذشته جمعی از اعضای ستادی دفتر نظارت و بازرسی انتخابات ؛ با فرماندار شهرستان قاینات دیدار کردند .
در ابتدای این دیدار ؛ علی محمد صادقی رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان قاینات با اشاره به چهل سالگی نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهارکرد: سن چهل سالگی انقلاب ؛ سن پختگی ؛ نشاط و بهره مندی از تجربیات تلخ و شیرین گذشته است
وی ابراز امیدواری کرد بتوانیم در سایه ی همدلی و انسجام همچون دهه های گذشته نقشه های خصمانه ی دشمنان را بی اثر کنیم و با استقامت و صبر انقلابی از شرایط فعلی نیز بسلامت عبور کنیم .
صادقی در ادامه با اشاره به وظایف قانونی شورای نگهبان و نقش دفاتر نظارت بر انتخابات افزود بحمدلله شورای نگهبان سرمایه ی عظیم انسانی و امکانات و ظرفیتهای خوبی در این شهرستان دارد و آماده ی هر نوع تعامل و همکاری با فرمانداری و سایر بخشهای شهرستان هستیم .
در ادامه مهندس کریمی فرماندار قاینات ضمن استقبال از این دیدار صمیمی به تشریح برخی اهداف و برنامه های شهرستان پرداخت و برخی آسیبها را متذکر شد و گفت وظیفه ی اصلی ما حل مشکلات مردم و اعتماد به آنهاست .
کریمی خاطرنشان کرد: روزانه در کشور بطور متوسط ۵ میلیون نفر به دستگاههای اجرایی مراجعه میکنند اگر ۱۰ درصد این جمعیت از نحوه ی پاسخگویی دستگاهها ناراضی بیرون بیایند دیگر چه نیازی به دشمن خارجی داریم .
کریمی در بخش پایانیِ سخنانش با یادآوری چهل ساله شدن انقلاب اسلامی اظهار داشت : باید مردم را به آینده ی نظام و انقلاب امیدوار تر کنیم و انجام این رسالت خطیر مستلزم وحدت و انسجام آحاد مردم و گروههای سیاسی است
وی افزود معتقدم که باید از همه ی طیفها و سلیقه های سیاسی و نخبگان شهرستان استفاده شود و درب اتاق فرماندار به روی همگان باز است و در عین حال که بموجب قانون هر دستگاهی وظایف معین و مشخصی دارد اما همه ی ما در تحقق اهداف نظام و انقلاب و ایجاد نشاط و بالندگی در بین مردم جامعه رسالت مشترکی داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا