سیاسی

سلامت لیست اعلام شده استخدامی فولاد قاینات تایید می شود/اعلام کارنامه شرکت کنندگان ظرف ۲۴ ساعت آینده

دکتر احسان شکیب رئیس دانشگاه بزرگمهر قاینات و مجری بر گزاری آزمون استخدامی فولاد این شهرستان در گفتگو با خبرنگارنسیم قائن با اشاره به روند برگزاری این آزمون در دانشگاه بزرگمهر گفت: اوایل شهریورماه بود که طی تماس هایی، برخی از مسئولین شهرستان خواستار برگزاری آزمون استخدامی فولاد در این دانشگاه شدند که پس از مشورت با هیات رئیسه وبررسی موضوع با این امر موافقت شد.
وی ادامه داد: به همین منظور نمایندگانی از شرکت تاسیسات دریایی برای نحوه برگزاری آزمون به دانشگاه آمدند و پس از ارائه رشته گرایش ها وعناوین شغلی این استخدامی، تصمیم ما در دانشگاه بر آن شد تا با توجه به تجربه برگزاری آزمون استخدامی در سال۹۴، طراحی سوالات و تصحیح پاسخنامه ها و اعلام نتایج کتبی به یک شرکت برگزارکننده آزمون های استخدامی در تهران که وابسته به دانشگاه امیر کبیر است و تجربه زیادی در خصوص آزمون های مختلف استخدامی دارد واگذار شود.
شکیب با بیان این که پس از عقد قرارداد با این شرکت براساس اعلام ما، کار طراحی سوالات در رشته های مختلف و تصحیح از صفر تا صد انجام شد گفت: پاسخنامه ها و سوالات تیپ آزمونهای استخدامی و کنکور سراسری را داشت وبرهمان اساس استاندارد طراحی شده بود و تصحیح پاسخنامه ها هم توسط همان شرکت انجام شد.
رئیس دانشگاه بزرگمهر قاینات در ادامه گفت: بر اساس تصمیمات ناظرین شرکت ملی فولاد و شرکت تاسیسات دریایی، رشته های شغلی وتعداد سوالات تخصصی درهر رشته و سوالات عمومی به ما و سپس به شرکت طراح سوال اعلام شد.
مجری برگزاری آزمون استخدامی فولاد قاینات با بیان این که دبیرخانه برگزاری آزمون بلافاصله در دانشگاه تشکیل و پس از مشخص شدن زمان آزمون استخدامی اطلاعیه ارائه شده از سوی شرکت تاسیسات دریایی به دانشگاه ابلاغ و در سایت بارگذاری شد گفت: درمدت زمان ثبت نام همکاران ما به صورت تلفنی پاسخگوی تمامی سوالات شرکت کنندگان بوده وحتی با افرادی که مدارک آنها ناقص بود تماس برقرار می شد که مدارک اصلاح شود.
وی ادامه داد: برگزاری این آزمون که بیش از۲ هزار نفر درآن شرکت کرده بودند که با توجه به شیوع بیماری کرونا می بایست با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی بر گزار می شدوتمام تلاش ما براین بود که به بهترین نحو ممکن دراین شرایط آزمون برگزار شود.
شکیب از حضور معاون منابع انسانی و مدیر حراست شرکت ملی فولاد ایران به همراه چند نفر از کارشناسان برای نظارت بر حسن اجرای آزمون چند روز قبل از برگزاری ودر حین برگزاری آزمون در۴ نوبت خبر داد و گفت: سوالات آزمون پلمپ شده و همانند تشریفات کنکور سراسری وبا حضور نماینده طراح سوالات به قاین رسید ودر قرنطینه قرار گرفت و نیروی انتظامی در تمام مراحل قرنطینه و حفاظت و پلمپ آن حضور داشت وحتی یک نفر از نیرو های محترم انتظامی به صورت شبانه روزی در محل قرنطینه حضور داشتند.
وی افزود: پس از برگزاری آزمون نیز پاسخنامه ها با نظارت ناظرین شرکت ملی فولاد ایران و شرکت تاسیسات دریایی و نماینده شرکت طراح سوالات مهر و موم به تهران ارسال شد.
رئیس دانشگاه بزرگمهر قاینات با اشاره به اعلام نتایج آزمون استخدامی با ۳ برابر ظرفیت گفت: نتایج با تصمیم شرکت تاسیسات دریایی ونظارت شرکت ملی فولاد به صورت لیستی اعلام شد و کاملا سلامت لیست اعلام شده تایید می گردد.
وی افزود: تمامی اسامی اعلام شده با نفرات شرکت کننده در آزمون مطابقت دارد .
شکیب از برگزاری مصاحبه های تخصصی از اول آذر در دانشگاه بزرگمهر خبرداد و گفت: گروه مصاحبه تیم های ۵الی ۶ نفره از شرکت ملی فولاد ایران،شرکت تاسیسات دریایی،روان شناس و در برخی رشته ها یک نفر از دانشگاه بزرگمهر قاینات خواهند بود و مصاحبه های تخصصی را انجام خواهند داد.
،

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا