سیاسی

سرگرم کردن مردم با کنسرت وبلعیدن اموال بیت المال به وسیله خواص بی بصیرت

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه اسفدن ضمن تسلیت تاسوعای و عاشورای حسینی با اشاره به اینکه امروز عاشورا همچون دژی مقاوم در برابر شرک و نفاق است اظهار داشت: امروزه عاشورا سمبل ظلم ستیزی و راه رهایی مظلومان عالم از سلطه استکبار جهانی است.
وی با بیان اینکه عاشورا تنها کشتی نجات امت اسلامی امروز است عنوان کرد: تلاش های زیادی برای خاموشی این مشعل هدایت توسط دشمنان صورت گرفته ولی موفق نشده اند.که همه این تلاش ها نشان از وحشت ظالمین عالم از جوشش خون پاک حسینی در رگ های نسل جوان دارد.
وی گفت: بی جهت نیست که قلم به دستان وابسته به کفر جهانی فرهنگ شهادت و ایثار را هدف قرار داده اند.
حجت الاسلام عبدالهی گفت:دشمنان و بد خواهان نظام بدانند امروز عاشورا از فرهنگ مردم حذف شدنی نیست همانطور که تجربه مکرر عوامل خارجی و مزدوران داخلی فتنه ۸۸ به آنها آموخت که نمی توان عاشورا را از اندیشه مشتاقانش محو کرد.
وی گفت : دشمنان امروز کالبد عاشورا را نگه می دارند و روح ظلم ستیزی ومبارزه با فساد که از اهداف قیام امام حسین(ع) بود را از آن می گیرند و یا می کوشند از عاشورا و محرم راهی برای گفتگو و سازش با استکبار جهانی پیدا کنند.
خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه پیام ظلم ستیزی ،عزت گرایی و استقلال خواهی سید الشهداء آنچنان درخشان است که با گرد غبار برخی قلمزنان وابسته تیره تار نمی شود گفت: دشمنان همیشه از این مجالس حسینی زخم برداشته اند و نقشه های آنها با ورود محرم نقش بر آب شده است.
امام جمعه اسفدن با تاکید بر اینکه برخی از مسئولان هشدارهای مقام معظم رهبری را در موضوع تهاجم فرهنگی و نفوذ دشمن جدی نمی گیرند تصریح کرد:دشمن با برنامه می خواهد اقبال مردم را به اینگونه مجالس کم کند که متاسفانه برخی مسئولان فرهنگی خواسته یا ناخواسته به نفع دشمن بازی می کنند و بودجه های فرهنگی کشور را صرف کنسرت و موسیقی و کارهای غیر ضروری می کنند .
وی گفت: گویا بعضی از خواص بی بصیرت بوسیله سرگرم کردن مردم با کنسرت بفکر بلعیدن بیت المال و سرمایه های متعلق به همین مردم هستند.
عبدالهی با بیان اینکه دشمنان انقلاب از تروریست های داعش و وهابی در ظاهر مبارزه و در عمل حمایت می کنند گفت: دشمن بخاطر براندازی انقلاب اسلامی منطقه را نا امن کرده و جنگ های نیابتی راه می اندازد.
وی گفت: هر زمان که جبهه های مقاومت پیروزهای بزرگی بدست می آورند آنها را بمباران می کند و می گوید اشتباه شده است.
امام جمعه اسفدن با تاکید بر اینکه باید نقشه های دشمن را شناخت و برای مردم بر آشکار کرد اظهار داشت: دشمن می خواهد مردم را از ولایت و امام جدا کند و فرهنگ و ادبیات و سبک زندگی خود را غالب کند
خطیب جمعه اسفدن در پایان متذکر شد:در حقیقت سیاست امروز آمریکا سیاست اندلسی کردن ایران است که باید طرح مقابله کردن با آن نقشه ها ی پلید را امروز باید جدی گرفت که فردا دیر است
۱۶ مهر ماه سالروز بمباران شهر سومار و سالروز شهادت سردار سر لشکر شهید حسین همدانی ،روز جهانی کودک و پنج شنبه یازدهم محرم روز تجلیل از اسراء و مفقودین ازدیگرمحورهای سخنان خطیب جمعه اسفدن بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا