سیاسی

سربازی فرصتی برای خودسازی در دوران جوانی

به گزارش نسیم قائن ، برات زاده فرمانده سپاه ناحیه قاین درمراسم تجلیل از سربازان نمونه شهرستان قاین اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران افتخاردارد که بیش از ۷۰هزار سربازشهید را تقدیم نظام وانقلاب کرده است.
وی بیان داشت: در سراسر عالم جمعی سرباز هستند اما تفاوت سربازان ما این است که در زیر پرچم ولی فقیه خدمت می کنند واین برای ما جای بسی افتخار است.
برات زاده تصریح کرد؛دردوران دفاع مقدس سربازانی را داشتیم که از فرماندهان خود پیشی گرفتند وبه درجه رفیع شهادت نائل آمدندواینها برای ما افتخار هستند.
فرمانده سپاه ناحیه قاین گفت: سربازان می توانند از دوران خدمت خود استفاده مفیدی ببرند وازاین دوران به عنوان دوران تجربه اندوزی نیز استفاده کنند.
وی افزود:بخشی از شخصیت انسان دردوران سربازی شکل می گیردوجوانان مامی توانند از فرصت های دوران سربازی در جهت خودسازی بهره ببرند.
فرمانده سپاه ناحیه قاین درادامه اظهارداشت: بخشی از توان ما نیروهای سرباز هستند وسربازان برای ماهیچ فرقی با درجه داران ندارند وبخشی ازماموریت های مارا نیز همین سربازان به صورت مشترک با درجه داران ما پیش می برند.
برات زاده در پایان بیان داشت:تجربه آموزی وکسب تجربه برای آینده ازخدمات دوران سربازی است وشما سربازان آینده سازان مملکت ما هستید واز این فرصت می توانید بهترین بهره را ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا