سیاسی

سال اقتصادمقاومتی سال عزت وعزت مندی کار وکارگری است

به گزارش نسیم قائن ،دکتر هروی نماینده مردم قاینات وزیرکوه درهمایش بزرگداشت هفته کاروکارگری اظهارداشت: آنچه در عرصه جهانی می طلبداین است که فضای کار باید مبتنی بر یک نگاه کارشناسانه ودلسوزانه باشد ودرحال حاضردرکشورشرایطی را داریم که می توانیم ازمشکلات ومصائب روزمره خود خارج شویم وخوشبختانه تحریم ها که در سال های گذشته فشار مضاعفی را برپیکره اقتصاد کشوروارد کرد درشرف حل شدن است.
وی افزود: سال اقتصادمقاومتی بی شک سال عزت وعزت مندی کار وکارگر، آن هم در یک نگاه عملی است.
هروی گفت:درپهنه رقابت جهانی امروز رقابت ما یک رقابت منطقه ای نیست وهمان طور که درچشم انداز۱۴۰۴ تعریف شده است جمهوری اسلامی باید پیشگام علم وعمل وکاردر منطقه باشدوبتواند به عنوان یک کشورپیشگام قدم بردارد واین مستلزم این است که در عرصه های کاروکارگری قدم های جدی برداریم .
نماینده مردم قاینات وزیرکوه گفت:آنچه که در سالیان گذشته در بحث منطقه واستان بروز کرد نشان گر این بود که یک سیاست برنامه ریزی شده وهدفمند درغایت این استان وجود دارد به گونه ای که ما بتوانیم استان خراسان جنوبی وشهرستان هایی همچون قاینات وزیرکوه را ازاین وضعیت محروم خارج کنیم
هروی اظهارداشت:محرومیت کلمه بی مسمایی است که برپیشانی استان ما خورده است واین محرویت را باید با عرق جبین پاک کرد وخوشحال هستیم که طرح های ملی دراین منطقه شکل اساسی به خود می گیرد.
وی از فاینانس راه آهن در آینده ای نزدیک در خراسان جنوبی خبردادوگفت:دودولت هند وایتالیا پای کار آمده اند ودرماههای آینده حرکت عظیمی وکارآمد در منطقه خواهیم داشت.
نماینده مردم قاینات وزیرکوه گفت:به روشنی مشخص است که شهرستان قاینات استعدادها وپتانسیل های بسیار عظیمی دارد وگاه برای خودمان هم ناباورانه است امابرای این استعدادها اقدام عملی صورت نگرفته است
وی گفت:وقتی زیرساخت های لازم برای ایجاد اشتغال فراهم شود پدیده زشت ونکوهیده ای مثل بیکاری در منطقه واویلا نخواهد کرد.
هروی افزود: امیدواریم در جامعه ما شرایطی فراهم شود که صنوف کارگران همانند همه اصناف از موقعیت ومنزلت خوبی برخوردار شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا