سیاسی

سالن ورزشی استاندارد در قاین نداریم/گلایه از پروژه های نیمه تمام

به گزارش نسیم قائن ، غلامحسین طالبی صبح سه شنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: نعمت‌ها انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست.
وی با بیان اینکه مردم برای جاده و خدمات انقلاب نکرده‌اند، اظهار کرد: اصل انقلاب، ارزشی بوده اما در سایه آن نیز خدمات زیادی نصیم مردم شده که نباید نادیده گرفته شود.
طالبی با اشاره به پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان قاین بیان کرد: جاده بیرجند- قاین از مهم‌ترین پروژه‌ها بوده که انتظار می رود مسئولان توجه بیشتری به این امر داشته باشند.
وی بیان کرد: پادگان ۴-۰ قاین یکی از مصوبات سفر عظمای ولایت به شهرستان بوده که علی‌رغم گذشت چندین سال، هنوز اقدامی بر خود ندیده است.
رئیس شورای شهرستان قاین با بیان اینکه در راه‌اندازی کارخانه فولاد قاین باید تسریع شود، افزود: همچنین کتابخانه مرکزی قاین تنها بر اسکلت خود استوار بوده و رها شده است.
طالبی با بیان اینکه در حال حاضر این شهرستان سالن ورزشی استانداردی ندارد، گفت: علی‌رغم اینکه مقرر شده بود که خانه جوان در این شهرستان تأسیس شود، به شهرستان دیگری انتقال می یابد.
رئیس شورای شهرستان قاین با اشاره به دیگر پروژه‌های نیمه‌تمام این شهرستان بیان کرد: اگر قرار است کلنگی بر زمین بخورد، نباید نیمه‌تمام رها شود.
وی با اشاره به دیگر مشکلات پیش روی این شهرستان بیان کرد: بانک‌ها در پرداخت وام ازدواج سخت‌گیری‌های زیادی دارند.
رئیس شورای شهرستان قاین خواستار توجه به مشکن جوانان شد و افزود: باید بستر ازدواج را برای جوانان آسان کنیم.
مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا