سیاسی

سازمان‌دهی ۱۷ اپوزیسیون خارج‌نشین برای طراحی فتنه ۸۸ در ایران

حجت‌الاسلام سیداحمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم با اشاره به حماسه مردم در ۹ دی سال ۸۸، گفت: روز ۹ دی برگ زرینی برای تاریخ انقلاب اسلامی است.
بیشتر بخوانید:
ابطحی: حضور مردم در ۹ دی در تاریخ انقلاب کم سابقه بود
سردار سلامی: ملت ایران در ۹ دی با آگاهی و ایمان چشم فتنه را کور کرد
بیانیه ارتش به‌مناسبت حماسه ۹ دی
پیام “۹ دی” از نظر وزیر آموزش و پرورش
وی در تشریح اینکه چرا ۹ دی برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: یکی از دلایل آن این است که مردم بابصیرت و باشعور، با حضور پرشور و خودجوش خود حول محور ولایت، در راهپیمایی روز ۹ دی حضور یافتند که این برای ما حلال بسیاری از مشکلات داخلی و خارجی است.
عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه جامعه مذهبی، دینی و انقلابی ما هیچ‌گاه نمی‌تواند توهین به حضرت امام حسین(ع)، حضرت امام(ره) و سایرین را تحمل کند، گفت: مردن در روز ۹ دی سال ۸۸ در برابر هجمه‌هایی که به قیام عاشورا و نهضت امام حسین(ع) وارد شد، عکس‌العمل نشان دادند و این عکس‌العمل، دفاع از مقدسات است که باید به آن توجه کرد.
حجت‌الاسلام سالک با بیان اینکه حضور مردم در ۹ دی، پاسخ محکمی به طراحان فتنه‌ای است که در خارج کشور هستند، افزود: ۱۷ اپوزیسیون در خارج کشور به‌محوریت سازمان سیای آمریکا، در سال ۸۸، سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی شدند و از فضای مجازی نیز استفاده کردند؛ در داخل کشور نیز کمیته ایکس با حضور ۱۲ نفر تشکیل شد.
وی ادامه داد: زیرمجموعه کمیته ایکس در داخل کشور، ۵ کمیته مکان‌یابی، عملیات، رسانه و غیره است؛ یعنی یک سازمان‌دهی داخلی و خارجی به‌وجود می‌آید که ۹ دی، پاسخی به این توطئه عظیم است، ۹ دی پاسخ به ۱۴ هدف فتنه ۸۸ است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس، انداختن ستون خیمه اسلام، دور کردن مردم از اندیشه‌های بلند حضرت امام(ره) و رهبر انقلاب و براندازی نظام را از مهم‌ترین اهداف فتنه‌گران و دشمنان در سال ۸۸ دانست و خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز ۹ دی سال ۸۸ و سال‌های بعد از آن، پاسخ محکمی به توطئه فتنه‌گران و براندازان بود و ثابت کردند که این‌گونه نیست که مردم در برابر فتنه و فتنه‌گران سکوت کنند.
انتهای پیام/*
منبع : تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا