سیاسی

سارقان طلا و ظروف قدیمی در “قاین” دستگیر شدند

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ”علیرضا امیرآبادی زاده “بااعلام این خبر گفت:با اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت منزل واقع در مجتمع هزار واحدی قاین تحقیقات در خصوص دستگیری سارقان آغاز شد .
وی گفت : روز گذشته مأموران ایست و بازرسی شهرستان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری به دو نفر از مسافران یک دستگاه اتوبوس که به سمت مشهد در حرکت بود مشکوک شدند و نامبردگان را بازرسی کردند .
فرمانده انتظامی شهرستان قاین ادامه داد : در بازرسی از وسایل همراه این دو مسافر مقادیری طلا و ظروف قدیمی مسی کشف شد که در تحقیقات فنی و پلیسی سرقتی بودن طلاجات و ظروف محرز شد .
سرهنگ امیر آبادی زاده افزود : متهمان در بازجویی های انجام شده به سرقت از مجتمع هزار واحدی قاین اعتراف کردند که با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام شدند .
دستگیری سارقان موتور سیکلت در قاین
فرمانده انتظامی شهرستان قاین در رابطه با این خبر گفت:فردی به کلانتری مراجعه کرد و بیان داشت موتورسیکلتم را درب منزل در حالی که سوئیچ روی آن بوده رها کردم و پس از یک ساعت که مراجعه کردم متوجه شدم موتورسیکلت توسط شخص یا اشخاصی به سرقت رفته است.
سرهنگ”امیرآبادی زاده ” اظهار داشت:با حضور مأموران در محل اظهارات شاکی صورتجلسه شد و تحقیقات در خصوص دستگیری سارقان آغاز شد.
وی گفت:در تحقیقات انجام شده مأموران به فردی در رابطه با این سرقت مظنون شدند که با تحت نظر قرار دادن وی نامبرده را با موتورسیکلت مشاهده کردند که سارق به محض دیدن مأموران موتورسیکلت را رها کرده و با موتورسیکلتی دیگر که همدست وی بود متواری شد .
فرمانده انتظامی شهرستان قاین ادامه داد : با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی ضربتی سارقان دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف کردند .
سرهنگ”امیرآبادی زاده” به شهروندان توصیه کرد وسایل نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند و از رهاسازی موتورسیکلت و خودرو خود بدون قفل جدا خوداری کنند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا