سیاسی

ساخت اقامتگاه همراه بیمار در شرایط اضطراری به همت هیئت قمر بنی هاشم(ع)قاین

به گزارش نسیم قائن ، هیئت امنای هیئت قمر بنی هاشم(ع)قاین در یک اقدام خیرخواهانه در حال ساخت اقامتگاه همراه بیمار درشرایط اضطراری در شهرستان قاین هستند.
حسن فخیم زاده عضو هیئت امنای این هیئت در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن با بیان اهداف ساخت این اقامتگاه گفت: با توجه به برنامه هایی که هیئت قمر بنی هاشم در راستای برنامه های فرهنگی ومعنوی دارد، هیئت امنای این هیئت تصمیم به ساخت یک درمانگاه خیریه داشتند که با توجه به این که در نزدیکی هیئت،دارالشفای جواد الائمه (ع)قرارداشت لذا دراین زمینه پیشنهاد ساخت این اقامتگاه از سوی کهن ترابی فرماندار ومبینی از خیرین سلامت شهرستان داده شد واین موضوع مورد موافقت اعضای هیئت امنا قرار گرفت واز ابتدای محرم امسال کارساخت این اقامتگاه در دوطبقه وبا زیربنای ۱۸۰مترمربع آغاز شد.
وی گفت: با هزینه ای که هیئت امنای هیئت برای ساخت این اقامتگاه در نظرگرفته بودند زمین خریداری وفنداسیون اولیه ریخته شد ودر روز رحلت حضرت محمد(ص)در جمع عزاداران هیئت این موضوع علنا مطرح شد واز ان روز نیز خوشبختانه مردم هم کمک های خودرا به شماره حسابی که برای این کار در نظر گرفته شده است واریز می کنند.
فخیم زاده با بیان این که در دومقوله بهداشت وآموزش فقیر وغنی از همه امکانات به یک اندازه باید بهره مند شوند گفت: ساخت این اقامتگاه هم به نیت کمک به همه افرادی است که گاها به عنوان همراه بیمار در شهرستان مجبورهستند شب در شهر بمانند ومکانی برای استراحت ندارند .
وی افزود:همراهان بیمارو حتی بیمارانی که نیازبه طول درمان دراین شهردارنداغلب برای اسکان خود با مشکلات زیادی مواجه هستند که قطعا با راه اندازی این اقامتگاه بار زیادی از دوش آنها برداشته خواهد شد.
فخیم زاده بابیان این که علاوه بر هزینه زمین ،برای ساخت این اقامتگاه وتجهیزات آن حداقل ۱۵۰میلیون تومان نیاز است گفت:ازسوی هیئت امناواعضای هیئت ومردم شهرستان تاکنون کمک هایی برای خرید زمین وشروع کارشده است اما برای تکمیل این اقامتگاه نیازمند کمک خیرین وهمشهریان عزیز هستیم.
وی افزود: علاقه مندان جهت شریک شدن در این کار خیر می توانند کمک های خودرابه شماره حساب ۷۹۹-۷۰بانک سپه شعبه بازار به نام ساخت اقامتگاه همراه بیماردر قاین واریز نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا