سیاسی

روشن ترین پیام ۱۳آبان استکبارستیزی واعلام انزجار از استکبار جهانی است

اکبری مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهید مفتح قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارداشت:فرهنگ ما نشات گرفته از فرهنگ عاشوراست وامام حسین(ع)در سال ۶۱هجری ودر صحرای کربلا،ایثار ومقاومت را که نشات گرفته ازمقابله با استکبار زمانه که همان شمر زمان واطرافیانش بود به نمایش گذاشت.
اکبری گفت: در حالی که فرهنگ ما ،فرهنگ ایثار ومقاومت است رئیس جمهور در سخنان خود در طی چند سال گذشته اعلام می کند قالب قیام عاشورا بحث صلح بوده است در حالی که مقابله با استکبار زمان وایستادگی ومقاومت در برابر مستکبرین زمانه را امام حسین(ع)به نمایش گذاشت.
وی افزود: مصداق این جریان درحال حاضرعینیت دارد واستکبار زمانه بنا به فرموده امام(ره) ومقام معظم رهبری آمریکاست ومقابله با استکبار زمانه در دستور کارماست.
مسئول بسیج دانشجویی شهید مفتح قاین تصریح کرد؛از ابتدای خلقت آدم تاکنون فرهنگ مقاومت همیشه پیروز بوده است واین فرهنگ منشائی برای استحکام بخشی وماندگاری بهتر بوده است .
وی بیان داشت: در حال حاضر نیز ما شاهدرشد گروههای مقاومت در بین آحاد جهان هستیم که فرهنگ مقاومت را ترویج می دهند واین در حالی است که این فرهنگ ایستادگی ومقاومت ازسوی برخی مسئولین دولتی تبدیل به فرهنگ مذاکره می شودوفرهنگ امام معصوم را به فرهنگ مذاکره ومصالحه تبدیل می کنند درصورتی که پیام عاشورا مقاومت وایستادگی در مقابل استکبار ستیزی زمان خودش است.
اکبری گفت: ما شاهد بد عهدی های آمریکا در مذاکرات هسته ای وبرجام بودیم ومقام معظم رهبری هم بارها به مسئولین دراین زمینه تذکر دادند وبیان داشتند که آمریکا هیچ وقت از سردشمنی خود با ملت ایران کوتاه نخواهد آمدلذا درروز ۱۳آبان قشر دانشجوونخبگان دانشگاهها قوی تر ومنسجم ترازهمیشه فرهنگ ایثار ومقاومت را به عنوان یک فرهنگ غنی وانقلابی به نمایش خواهند گذاشت وبه تمام جهانیان ثابت خواهند کرد مذاکره با استکبار جهانی همان طور که مقام معظم رهبری فرموده اند وبه مسئولین هم تذکر داده اند هیچ فایده ای نخواهد داشت.
وی با اشاره به سخنان امام (ره) که قصددشمنان این است که اسلامیت راازنظام جمهوری اسلامی بگیرند، گفت: حضور پرشور دانشجویان در روز ۱۳آبان در کنار سایراقشارمردم تمام نقشه های دشمن وخیانت ها وبدعهدی های آمریکا رانقش برآب خواهدکرد.
اکبری گفت:روشن ترین پیام حضوردراین راهپیمایی عظیم ملی و اعتقادی، استکبارستیزی واعلام انزجار از استکبار جهانی است که دانشجویان در کنار سایر اقشار جامعه این انزجار وتنفر خودرا از آمریکا اعلام خواهند کرد.
مسئول بسیج دانشجویی شهید مفتح قاین همچنین از برپایی نمایشگاه استکبار ستیزی در دانشگاههای قاین به مناسبت روز مبارزه با استکبار جهانی خبر داد وگفت:این نمایشگاهها با هدف شناساندن خیانت هاوقساوت های استکبار جهانی به دانشجویان برپا می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا