سیاسی

روز قدس روز بر طرف شدن غفلتها و وحدت امت اسلامی/ باید اقتدار نظامی و عمل انقلابی سپاه را تحسین کرد

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس بیان داشت: بخاطر زنده نگه داشتن مساله فلسطین و جلب توجه دولت های اسلامی به خطر رژیم جعلی اسرائیل این فرزند ناخلف شیطان بزرگ در اولین ماه رمضان سال ۵۸ توسط حضرت امام خمینی (ره) این روز به نام روز جهانی قدس نام گذاری شد.
وی با بیان اینکه این نامگذاری نمی گذارد که اسرائیل به اهداف پلید خود برسد و در گوشه ای امن به سر ببرد گفت: با این نام گذاری ما دیر یا زود شاهد آزادی قدس شریف و خرد شدن شیشه عمر اسرائیل غاصب خواهیم بود .
حجت الاسلام عبدالهی با تاکید بر سخن امام خمینی (ره) که تکلیف همه مسلمین است که قدس را آزاد کنند اظهار داشت: بعضی خود را پیرو خط و مشی حضرت امام دارند ولی حاضرند مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود و شعار نه غزه و نه لبنان می دهند در حالی که امام می فرمایند اسرائیل باید از صفحه روز گار محو بشود.
وی با بیان اینکه روز قدس روز بر طرف شدن غفلتها و وحدت امت اسلامی علیه این غده سرطانی باید باشد تصریح کرد: از همینجا به اسرائیل غاصب و اسرائیل عربی آل سعود اعلام می کنیم ملت ایران به راه خود که همان حمایت از مردم فلسطین باشد ادامه خواهد داد.
امام جمعه اسفدن در بخشی دیگر از سخنان خود به سخنرانی های مقام معظم رهبری در دیدار های افطاری بخصوص در جمع خانواده های شهدا اشارکرد و اظهار داشت: قدر شهدا را بدانیم ،هر کسی سعی کند که یاد شهدا به فراموشی سپرده شود و به خانواده شهدا اهانت و یا بی اعتنایی بشود به این کشور خیانت کرده است.
وی همچنین در پاسخ به تهدیدهای حاکمان جدید آمریکا که گفته بودند می خواهیم نظام جمهوری اسلامی را تغییر دهیم عنوان کرد: کی بوده که شما نخواسته اید این کار را بکنید ؟ همیشه خواسته اید و همیشه هم سرتان به سنگ خورده و بینی تان به خاک مالیده شده است .
خطیب جمعه اسفدن با اشاره به اینکه ملت ایران از روز اول انقلاب با توطئه های شما مواجه بوده و با همین اراجیف شما بزرگ و قدرتمند شده افزود: مگر در مباحث هسته ای نگفتید اگر بدست ما می بود پیچ و مهر های آن را باز می کردیم ولی هیچ غلطی نتوانستید بکنید و آنچنان سیلی به صورت دست پرورده های شما نواخت که خواب از سر شما و حامیان شما در منطقه پریده است.
وی با سوال اینکه ایران را از چه چیزی می ترسانید ؟ خاطرنشان کرد:ایرانی که جواب ترقه بازی شما را با موشک می دهد پیام به کسانی هست که دلخوش کرده اند به خرید سلاح و برای این کشور قهرمان رجز خوانی می کنند.
حجت الاسلام عبدالهی با تاکید بر اینکه مسئولان باید عوامل اقتدار نظام همچون سپاه را تقویت کنند بیان داشت: اقتدار ما همین وابسته نبودن به استکبار جهانی است که بدون قدرتهای بزرگ و کمک از آنها می تواند قدرت نظامی و علمی برتر منطقه باشد .
وی گفت : باید این اقتدار نظامی و عمل انقلابی سپاه را تحسین کرد که امروز آمریکا و نوکران ان در منطقه با عوامل قدرت ما دشمنی می ورزند و با موشک های ما ،بسیج و سپاه ،جوانان انقلابی و مومن ما ،مسئولین انقلابی و مومن ،با مردم بصیر و با پیشرفت ما مخالفت میکنند که باید این عوامل را تقویت کنیم و با وحدت و همدلی در مقابل دشمن یکصدا بایستیم .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا