سیاسی

روز قدس ،روزرسوایی استکبار جهانی و صهیونیست /طرح معامله قرن یک طرح خائنانه است

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه قاین با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی و ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس گفت:عده ای که از آنها به روشنفکران غرب یاد می شود تا می توانند ظاهر زیبای غرب را می بینند اما ظلم ها و ستم ها و استعمار گری هاو کشتارهای بی رحم را نمی بینند و لذا هیچ اعتقادی هم از آنها در این مسائل وجود ندارد.
وی ادامه داد:آمریکاییها در کشورهای مختلف کشتار های زیادی داشته و بعد توجیه کرده انداما هنوز برخی به دفاع از آنها بر می خیزند.
حجت الاسلام رحمانی ادامه داد: برخی با همه جنایتهایی که از این کشور ها می بینند هنوز قول مذاکره را می دهند سوال این است مذاکره با کی؟روزنامه های زنجیره ای کد مذاکره می دهند؟ آیا با آمریکا بر سر قوانینی که حکم ناموس جمهوری اسلامی ایران را دارند مذاکره کنیم؟آیا درباره موشکها و تسهیلات نظامی و سلاح خودمان که ناموس ما هستند مذاکره کنیم؟
وی افزود: اگر جمهوری اسلامی ایران به این تسهیلات مجهز نبود امروز نمی توانست در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد و خود شاهد بودید که ترامپ چند روز گذشته بارها اعلام کرده ما تصمیمی برای حمله به ایران را نداریم و این ترامپ خوب می داند که اگر یکی بزند ده تا می خورد.
امام جمعه قاین درادامه سخنان خود اظهارکرد:با همه این تفاسیر،آنگاه روشنفکران غرب گرای ما که خود را باخته اند و افسون در مقابل ظواهر زیبای غرب شده اند زشتیها را نمی بینند ونقدی برآنها وارد نمی کنند و اعتراضی به ظلم ها و خون ریزی ها و نسل کشی ها ندارند ولی دم از مذاکره می زنند .
حجت الاسلام رحمانی با اشاره به نام گذاری روز قدس از سوی امام خمینی(ره) گفت:امام(ره) در سال ۵۸ با تیزبینی و آینده نگری که داشتند جمعه اخر ماه مبارک رمضان را روز قدس نام گذاری کردند واز همه مسلمانان دنیا و مستضعفین دنیا خواستند که دراین روز در راهپیمایی شرکت کنند و زنگ رسوایی استکبار جهانی و صهیونیست رو به صدا در بیاورند.
وی درادامه به اقدامات ترامپ و طرح معامله قرن اشاره کرد و گفت:طرح معامله قرن چون طرح خائنانه ای هست هنوز موادش مشخص نیست ومواردی که بیان می شود از لابه لای روزنامه های اِبری استخراج می شود وقرار است بعد از ماه مبارک رمضان برملا شود وهمین محرمانه بودن این معامله و در خفا بودن آن دلیل بر خائنانه بودن است و گرنه بر ملا می کردند .
وی اضافه کرد:زمانی که این معامله انجام بگیرد حدود ۶ میلیون فلسطینی رانده شده از فلسطین حق ورود به خاک سرزمین خود را دیگر ندارند و ۹۵ درصد خاک فلسطین به اسرائیلی ها داده اند و ۵ درصد به فلسطینی و این که مدتی است به غزه حمله می کنند تلاش بر این است که جمعیت بیشتری از زندان جهانی به طرف اردن و سوریه فراری دهند تا بعد از این معامله حق برگشتن نداشته باشند و حداقل جمعیت بتواند در فلسطین باقی بماند و به لطف خداوند همان گونه که رهبری فرمودند این جزء محالات است و ان شاء الله اتفاق نخواهد افتاد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا