سیاسی

روز قدس، روز آگاهی بخشی مسلمین از ظلم و جنایت اسرائیل غاصب است

به گزارش نسیم قائن ، دکتر مشیرالحق عابدی فرماندار قاینات در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت روز جهانی قدس،گفت:اهمیت روز قدس بر هیچ کس پوشیده نبوده ونیست و قطعا حضور آگاهانه مردم دراین روز نشان از اتحاد ویژه ای است که فی مابین مسلمین در سراسر جهان وجود دارد .
وی افزود: امیدواریم در روز قدس امسال،بیشترین خروجی را به لحاظ برداشت منطقی و مثبتی که مستمعین از سخنران خواهند داشت داشته باشیم.
عابدی با بیان این که شرایط موجود شرایطی است که با اتحاد فی ما بین جناح ها و گروههای سیاسی می شود بر خیلی از مشکلات فائق آمد گفت: روز قدس، روز آگاهی بخشی مسلمین از ظلم و جنایت اسرائیل غاصب است .
فرماندار قاین ادامه داد: روز قدس نمود ویژه ای در رسانه های خارجی در برخورد بیگانگان با کشور ما خواهد داشت.و هر چه تبلیغات برای حضور مردم در راهپیمایی بیشتر شود قطع به یقین شرایط ویژه ای را برای اقتدار سیاسی در حوزه داخلی و خارجی ما را به دنبال خواهد داشت.
عابدی بر همکاری همه دستگاهها در اجرای راهپیمایی روز قدس تاکید کرد و گفت: دستگاههای اجرائی شهرستان در زمینه سیستم صوت،وسیله نقلیه وامنیت مراسم طبق سنوات گذشته بیشترین همکاری را باید داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا