سیاسی

روابط عمومی نقش مهمی در آشنایی مردم با حقوق خود دارد

به گزارش نسیم قائن ، محمد کریمی روز شنبه در نشست هم اندیشی مسئولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی قاینات افزود: روابط عمومی ها قدرت جریان سازی را در میان افکار عمومی دارند و باید پرتحرک ترین، بروزترین و فعالترین واحد هر سازمان باشند.
وی ادامه داد: تبدیل تهدیدها به فرصت و فرصت ها به عینیت از ویژگی های روابط عمومی موفق است.
فرماندار قاینات اظهار داشت: ایجاد تعادل بخشی و توازن در سازمان از وظایف روابط عمومی هاست و همچنین روابط عمومی ها می توانند نقش بسزایی در افزایش اعتماد عمومی و آگاهی بخشی در جامعه ایفا کنند.
وی با اشاره به تلاش دشمنان در ایجاد یاس و نارضایتی در جامعه تاکید کرد: جنگ های امروزه جنگ های روانی هستند و وظیفه روابط عمومی ها شناسایی کانون های نارضایتی و رفع آن و کمک به مدیران در ارائه خدمات بهتر به شهروندان است.
کریمی با اشاره به لزوم انتقاد پذیری مدیران گفت: همه باید نقد شوند و روحیه انتقاذ پذیری داشته باشند، زیرا نقد باعث بهتر زیستن نسبت به گذشته است.
وی اضافه کرد: مدیران و صاحبان پست و مقام بیشتر در معرض نقد هستند و باید از انتقاد سازنده استقبال کنند و در جهت پیشبرد اهداف سازمان استفاده کنند.
فرماندار قاینات افزود: نقد سازنده و تخریب متفاوت است و نقد سازنده نگاه اصلاحی دارد و باعث پیشرفت می شود.
در این آیین از مسئولان روابط عمومی فرمانداری، بخشداری مرکزی ، اداره ورزش و جوانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری، اداره آموزش و پرورش و بهزیستی به عنوان روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی شهرستان قاینات تجلیل شد.
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا