سیاسی

رشد بی توقف نرخ دلار و سکه بهار آزادی در بازار آزاد تهران

به گزارش نسیم قائن ،
بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۵۱۹ ریال افزایش قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته (چهارم آذرماه) به ۳۹ هزار و ۹۹۴ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۴۰ ریال افزایش، ۴۷ هزار و ۲۳۰ ریال فروخته شد.
همچنین اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، امروز قیمت هر دلار را ۳۷ هزار و ۴۳۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۵۵۰ ریال اعلام کرده است.
** افت ۳٫۷ دلاری اونس جهانی طلا
براساس اعلام این اتحادیه و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۶۱۰ هزار ریال و هر ربع سکه با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۹۷۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت در مقایسه با آخرین روز کاری هفته گذشته، یک میلیون و ۸۶۰ هزار ریال فروخته و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۰۱ هزار و ۹۷۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با سه دلار و ۷۰ سنت کاهش قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته، یکهزار و ۱۸۴ دلار و ۶۰ سنت قیمتگذاری شد.
اقتصام ** ۳۰۶۵ **۱۵۶۱** خبرنگار: محمد ملک دار ** انتشاردهنده: مژگان توانا
انتهای پیام /*
منبع : شهر خبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا