سیاسی

رخت عزای تعطیلی بازارچه یزدان را درآورید

به گزارش نسیم قائن ، فرهاد فلاحتی در نطق میان دستوری که روز گذشته در مجلس شورای اسلامی داشت ابتدا وزیر جهاد کشاورزی را خطاب قرار داد و گفت: مهندس«حجتی» قاینات سرزمین زعفران و زیرکوه مهد زرشک است و این دو محصول نیازمند بسته حمایتی از جانب شماست تا معیشت کشاورزان تامین و کار و زندگیشان سامان داده شود.
بنابراین گزارش دومین اخطار را رئیس مجمع نمایندگان استان به وزیر کشور داد و مهندس«رحمانی فضلی» را خطاب قرار داد که بازارچه مرزی یزدان زیرکوه ششمین سال تعطیلش را به عزا نشسته و رخت عزایش را از تنش درآورید.
تذکر او به وزیر نیرو این بود که بیش از ۱۰۰ روستای حوزه انتخابیه اش با تانکر آب رسانی می شود که با توجه به در اختیار داشتن منابع صندوق توسعه و منابع آبی موجود می توان مدیریت کرد تا این روستاها از شبکه آب رسانی پایدار برخوردار شوند و این هم شدنی نیست مگر با تصمیم جدی توسط وزارت نیرو.
این گزارش حاکی است چهارمین وزیری که «فلاحتی» او را مورد خطاب قرار داد وزیر صنعت، معدن و تجارت بود و درخواستش از «شریعتمداری» توجه جدی به صنایع قاینات را مطرح کرد زیرا واگذاری صنایع توانمند این شهرستان به بخش خصوصی مشکلات این بخش را دو چندان کرده است.
آخرین تذکر او نیز به وزیر راه و شهرسازی بود که به عمل نکردن تعهدات این وزارتخانه به جاده های بیرجند- قاین و قاین – زیرکوه برمی گشت. به گفته وی اگر وزارت راه و شهرسازی به تعهداتش عمل می کرد شاهد تصادفات خونین در این محورها نبودیم. دیگری درخواستش از «آخوندی» به خواسته مردم استان در مورد عملی شدن پروژه راه آهن زاهدان- مشهد برمی گشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا