سیاسی

راه یابی ۲نفراز قاین به مسابقات کشوری قرآنی اوقاف وامورخیریه

حجت الاسلام رحیمی سرپرست اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان قاینات در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارداشت: چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن اوقاف خراسان جنوبی به مدت۳روزبه میزبانی شهرستان طبس برگزار شد
وی افزود: ۲۵۵ نفر از ۱۱ شهرستان استان دراین مسابقات شرکت داشتند که از شهرستان قاینات۲۷نفر در رشته های مختلف قرآنی حضور داشتند.
رحیمی با بیان این که ۶ نفر از شرکت کنندگان قاین توانستند حائز رتبه های برتر مسابقات شوند گفت: از این تعداد ۲ به مسابقات کشوری راه یافتند.
حجت الاسلام رحیمی با اعلام نفرات برتر گفت: در رشته حفظ کل در بخش خواهران رتبه اول وسوم این مسابقات به قاینات رسید وخانم زهرا مروتی وزهرا راعی موفق به کسب رتبه های اول وسوم این دوره از مسابقات شدند.
دراین رشته قرآنی خانم مرضیه اشرفی از بیرجند نیز دوم شد.
سرپرست اداره اوقاف وامور خیریه قاین بیان داشت: سهم کشوری مسابقات در رشته قرائت در بخش خواهران نیز به قاینات رسید وزهرا قاسمی از قاین حائز رتبه اول در بخش قرائت شد وفاطمه نوفرستی از بیرجند وفهیمه صبحی از فردوس به ترتیب دوم وسوم شدند
حجت الاسلام رحیمی با بیان این که در رشته حفظ کل در بخش برادران نیز رتبه دوم استانی به آقای حسین نوغابیان از قاین رسید گفت: در قسمت برادران همچنین در رشته دعا خوانی محمد جواد رجب پور موفق به کسب رتبه دوم ودر رشته قرائت محسن حسین خود رتبه سوم مسابقات را به دست آورد.
سرپرست اداره اوقاف وامور خیریه قاین در پایان افزود: شهرستان قاینات رتبه سوم برگزاری مسابقات قرآنی را در سطح استان کسب کرد ودر مراسم اختتامیه این مسابقات از رئیس اداره نیز تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا