سیاسی

راه توسعه وموفقیت هر نهاد وارگانی، تعامل وهماهنگی است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ واعظی فرمانده نیروی انتظامی قاین در مراسم تحلیف شوراهای شهر قاین با تسلیت شهادت شهید محسن حججی اظهارداشت:شهادت شهید حججی عاشورای نو وجدید ووحدت ویکپارچگی بزرگی را باخون خود در کشور مهیا کرد.
وی با اشاره به انتخابات های اخیر در کشور گفت:: در شهرستان قاینات بدون کوچکترین مشکلی برگزار شد وشما اعضای شوراها به عنوان بهترین ها برنده انتخابات شدید وامید است خدمتگزار واقعی برای ملت باشید.
فرمانده نیروی انتظامی قاین راه توسعه وموفقیت هر نهاد وارگانی را تعامل وهماهنگی دانست وگفت:اگر این امرمحقق شود قطعا زمینه موفقیت های بیشتر در شهرستان فراهم می شود.
سرهنگ واعظی با بیان این که مردم اولین چیزی را که از مسئولین می خواهند امنیت است گفت: با تلاش اعضای شورای تامین ومشارکت مردم وهمکاران ما خوشبختانه امنیت نسبی در شهرستان حاکم است.
وی گفت: شوراهای شهر وروستا در کشف جرائم،در کم شدن اختلافات قبیله ای و… می توانند با نیروی انتظامی تعامل بسیار خوبی داشته باشند واگر شوراها در اختلافات قبیله ای احساس مسئولیت کنند مشکلات به هر نحوی حل می شود.
فرمانده نیروی انتظامی قاین در پایان با بیان این که رقابت تمام شده است وفصل رفاقت است است وقطعا در ادامه فعالیت های شما نیروی انتظامی همکاری وتعامل بسیارخوبی با شما خواهد داشت ودر کنار شما خواهد بود.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا